Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje pierwszy milion. Wszyscy patrzą jednak na jej nogi

Małgorzata Rozenek-Majdan niecodzienną okazję do świętowania. Prowadząca "Projekt Lady" została bowiem milionerką, a dokładniej zgromadziła na swoim Instagramie milion obserwatorów. Z tej okazji opublikowała zdjęcie z najnowszej sesji zdjęciowej, jednak to jej niesamowicie zgrabne nogi skradły uwagę internautów.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan już od dłuższego czasu jest niezwykle aktywna na swoim Instagramie. Prowadząca "Projekt Lady", chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami różnymi momentami z życia zawodowego, a także prywatnego. Oprócz tego, publikuje posty związane z jej aktywnością fizyczną oraz zdrowym odżywianiem. Instagramowy profil Małgosi cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że zgromadziła na nim już milion obserwatorów.

Małgorzata Rozenek-Majdan świętuje pierwszy milion obserwatorów 

Milion obserwatorów zgromadzonych na swoich social mediach, to naprawdę nie lada sukces. Nic dziwnego, że to osiągnięcie tak bardzo ucieszyło Małgorzatę Rozenek-Majdan. Z tej wyjątkowej okazji, prowadząca "Projekt Lady" opublikowała na swoim profilu zdjęcie z najnowszej sesji zdjęciowej, pod którym chciała podziękować swoim obserwatorom za ich obecność. 

- "Jestem milionerką, a mówią że pierwszy milion trzeba ukraść... Kochani bardzo, bardzo Wam dziękuję!!! Dziękuje, że jesteście, że mnie wspieracie, że krytykujecie, że dzielicie się ze mną swoimi historiami i swoim życiem. Tu wszyscy jesteśmy bliżej siebie, a ja Was wszystkich po prostu uwielbiam" - napisała pod zdjęciem Małgorzata Rozenek-Majdan

Internetnogi Małgosi zrobiły największą furorę. Internauci nie mogli powstrzymać się przed obsypaniem jej komplementami:

Idealna!!! a takie nogi to skarb!
Piękna jak zawsze!
Ty wyglądasz jak milion dolarów!
Wow te nogi jakie boskie!
 

Trzeba przyznać, że nóg Małgorzacie Rozenek-Majdan może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jak ona to robi, że utrzymuje ciało w tak dobrej kondycji? Odpowiedź jest prosta - zdrowa dieta, ćwiczenia, rezygnacja z cukru, a także mięsa.

"Każdy dzień rozpoczynam od szklanki wody z cytryną. Następnie do śniadania zawsze pije kawę z mlekiem roślinnym. W czasie dnia wypijam ok. 2 litrów wody. Po godzinie 18:00 nie spożywam owoców, a ostatni posiłek jem ok.19:00" - zdradziła kiedyś Małgosia.

Więcej o: