Irina Shayk zdradziła, jak utrzymuje idealną sylwetkę. "Nie wierzę w diety"

Irina Shayk jest jedną z piękniejszych kobiet światowego show-biznesu. Modelka ma 33 lata i nieustannie zachwyca swoją perfekcyjną sylwetką. Modelka postanowiła podzielić się swoimi sposobami, dzięki którym utrzymuje ciało w idealnej kondycji. "Nie wierzę w diety" - przyznaje.
Zobacz wideo

Irina Shayk uchodzi za jedną z najpiękniejszych modelek na świecie, co potwierdza m.in. jej dziesiąta pozycja w rankingu 20 najseksowniejszych kobiet stworzonym przez redakcję serwisu Models.com. 2 lata temu, modelka powitała na świecie swoje pierwsze dziecko, a zaledwie 3 tygodnie po porodzie zaskoczyła wszystkich swoją sylwetką, na której nie pozostał nawet ślad ciąży. Kiedy opublikowała na Instagramie swoje pierwsze zdjęcie w bikini, wszyscy internauci patrzyli na fotografię z niedowierzaniem. 

Jak o swoją sylwetkę dba Irina Shayk?

Ostatnio, Irina Shayk zdradziła, jaki jest jej sposób na dbanie o sylwetkę. Okazuje się, że restrykcyjne diety nie są dla niej. Modelka zdecydowanie woli postawić na aktywność fizyczną, by móc pozwolić sobie na ulubione potrawy.

- "Kluczem do pięknego wyglądu jest odpowiednia ilość snu. Dlatego staram się spać przynajmniej dziewięć godzin, jeśli czeka mnie następnego dnia ważne wyjście. Dodatkowo rano ćwiczę na siłowni i idę do sauny. Dzięki temu mam masę energii, a moja skóra wygląda świetnie. Nie wierzę w diety. Moim zdaniem jedzenie jest zbyt ważną częścią naszego życia i sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, dlatego staram się znaleźć równowagę między jedzeniem, a ćwiczeniami. Uprawiam pilates, ćwiczę z trenerem personalnym i dużo spaceruję" - przyznaje Irina Shayk.

Na swoim Instagramie, modelka pokazała na jakie potrawy może sobie pozwolić, dzięki regularnym treningom. Na swoim InstaStory opublikowała zdjęcie ogromnego hiszpańskiego przysmaku - Paelli. Patrząc na perfekcyjne kształty Iriny, aż trudno uwierzyć, że modelka pozwala sobie na takie ilości jedzenia.

Irina ShaykIrina Shayk https://www.instagram.com/irinashayk/

Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.