Znany fotograf zrobił Ewie Chodakowskiej sesje kostiumów Missionswim... za darmo!

Ewa Chodakowska, która obecnie przebywa na uwielbianej przez gwiazdy greckiej wyspie Mykons, korzystając z okazji i pięknego krajobrazu zrobiła sesję swojej marki Missionswim. Okazuje się, że zdjęcia wykonał znany fotograf.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska to prawdziwa szczęściara. Trenerka, która relaksuje się w Grecji, na swoim Instagramie opisała historię najnowszej sesji jej strojów kąpielowych.

Mykonos to planeta pełna różnorodności, kolorów, miejsc, smaków, ludzi z całego świata. Tutaj można spotkać KAŻDEGO! I każdego można zaczepić, przywitać się, pogadać, sprawić komplement. Na każdym rogu znane twarze z pierwszych stron gazet zawsze uśmiechnięte.

- zaczęła swój wpis trenerka. 

Trenerka nie szczędziła sobie komplementów z fotografem, który właśnie pracował na jednej z greckich plaż. 

I tak będąc na jednej z mykonowskich plaż, miałam ogromną przyjemność spotkać utalentowanego fotografa @vegatron3. Na wyspie robi kampanie dla znanej marki zegarków... pstryk parę fotek na plaży-jak to powyżej. Rozmawiamy, ale masz super energię i tak naturalnie pozujesz / ale masz oko!! Jaka genialna perspektywa! Talent! Potencjał. Dziękuje / dziękuje.

Ewa Chodakowska korzystając z okazji, zapytała fotografa, czy nie chciałby również zrobić kilku zdjęć do kampanii jej strojów kąpielowych. 

Ja: „Słuchaj, może wpadłbyś jutro rano do naszego hotelu, muszę zrobić kilka fotek mojej nowej kolekcji kostiumów kąpielowych”. Omar: „Pewnie! Z przyjemnością”. Pytam o stawkę i tutaj szok! Omar: „Energia wraca! Moja praca to moja pasja”. Wow!!! Swój chłop!!! Wpada do hotelu, pół godziny przed czasem-jak to profesjonalista - pracujemy dwie godziny. Efekt sztos. Dostaje od razu zdjęcia i żegnam się z fotografem.

- opowiada fankom Chodakowska. 

Co więcej, trenerka na początku chyba nie zdawała sobie sprawy z kim ma do czynienia, bo dopiero później, kiedy odwiedziła jego stronę internetową, zobaczyła, z jakimi sławami pracował. 

Po południu wchodzę na jego stronę www, żeby pooglądać efekty pracy fotografa, z którym miałam przyjemność popracować i padam ze zdumienia. W portfolio tego super cool gościa, dużo przejmujących reportaży z miejsc katastrof, dużo czerwonego dywanu i top nazwiska: Usain Bolt, Ariana Grande, Nicky Minaj i wiele innych i teraz drobny żuczek Choda.

Nie wiemy jak wy, ale my nie możemy doczekać się efektów tej współpracy. 

 

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska szczerze do swoich obserwatorek: "Nie powiem, że można mieć wszystko"

ZOBACZ TEŻ: Ewa Chodakowska skrytykowana przez internautkę. Trenerka odpowiedziała ciętą ripostą

Więcej o:
Copyright © Agora SA