Ewa Chodakowska szczerze do swoich obserwatorek: "Nie powiem, że można mieć wszystko"

Ewa Chodakowska otwarcie przyznała na swoim Instagramie, że czas wakacji jest dla niej poniekąd momentem podsumowań, co skłania ją do wielu przemyśleń. Właśnie dlatego, trenerka postanowiła poruszyć temat szczęścia i opublikowała obszerny post na swoim profilu.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska od niemal dekady jest jedną z najpopularniejszych trenerek w Polsce. Przez ostatnie lata przeprowadziła w naszym kraju prawdziwą fitnessową rewolucję. Mimo ogromnego sukcesu, trenerka nieustannie rozwija swoje biznesy, a autorskimi treningami nie przestaje zdobywać serc milionów swoich fanów. Już od dłuższego czasu, Ewa Chodakowska stara się zmieniać nie tylko ciała, ale również mentalność i podejście do życia swoich obserwatorów, a na jej Instagramie, coraz częściej pojawiają się motywacyjne posty. 

Ewa Chodakowska w szczerym poście do swoich obserwatorek

Ewa Chodakowska wielokrotnie krytykowana była za model życia, który zdecydowała się prowadzić. Trenerka zainspirowana swoimi doświadczeniami, zdecydowała się opublikować post od serca, w którym apeluje, by każdy skupił się na swoim życiu i zapracował na swoje własne szczęście.

- "Każdy dzień jest twoim wyborem. Wszelkie decyzje, które podjęłaś dotychczas, zaprowadziły cię do miejsca w którym jesteś. Nie powiem ci, że można mieć wszystko. Nie powiem ci, że w życiu da się wszystko ze sobą pogodzić. Ktoś patrząc na mnie może sobie pomyśleć „najszczęśliwsza kobieta”, ktoś inny może powiedzieć „smutna bezdzietna kobieta”. Myślę, że kluczem do szczęścia i spełnienia jest świadomość tego, kim się jest i czego się chce od życia. Jesteśmy od siebie różni, mamy różne oczekiwania wobec życia, różne filozofie. Twoja niekoniecznie pokrywa się z moją, moja może daleko odbiegać od większości. Ważne jest żeby każdy z nas budował swoje szczęście na prawdzie, zgodzie z samym sobą. Życie jest cudem! Nie marnuj go na wieczne kompromisy kosztem swojej strefy komfortu. Nie trać czasu na zadowalanie wszystkich wokoło, nie uelastyczniaj swoich poglądów tylko po to, żeby przypodobać się ludziom którym na tobie nie zależy. Nie szukaj szczęścia na zewnątrz. Zapracuj na swoje szczęście. Oczekiwania innych wobec ciebie nie są twoim obowiązkiem. Opinie innych na twój temat, nie definiują tego kim naprawdę jesteś. Przestań się bać! Bądź sobą, ustal swoje zasady gry. Wybieraj tak, żeby stawiać swoje priorytety na pierwszym miejscu, nie krzywdząc przy tym innych. Nikt za ciebie życia nie przeżyje" -  napisała Ewa Chodakowska.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautek, którym post trenerki bardzo przypadł do gustu. Dziękowały Ewie za jej słowa i przyznały, że trafiła nimi w samo sedno:

Boziu, ale Ty to pięknie napisałaś. Trafia prosto do serca <3
Piękne to napisałaś, w samo sedno.
Jesteś mistrzynią dla mnie i tak pięknie potrafisz opisać to co myślisz. Dziękuję za te słowa!
Więcej o:
Copyright © Agora SA