Julia Wieniawa zdradziła, jak utrzymuje szczupłą sylwetkę, chorując na Hashimoto

Julia Wieniawa od kilku sezonów jest jest jednym z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Młoda aktorka robi zawrotną karierę i jest autorytetem dla wielu młodych dziewczyn. Ostatnio, Julia została zapytana co robi, że jest taka szczupła. Aktorka postanowiła szczerze odpowiedzieć.
Zobacz wideo

Julia Wieniawa robi w ostatnim czasie zawrotną karierę. Młoda aktorka oraz piosenkarka ma miliony fanów w całej Polsce, a różne marki prześcigają się w wysyłaniu jej lukratywnych propozycji współpracy. Julia jest nie tylko zdolna, ale zwraca również uwagę swoją urodą oraz perfekcyjną sylwetką, o którą dbanie nie jest wcale proste dla aktorki. Wszystko przez chorobę, z którą od jakiegoś czasu zmaga się Julia Wieniawa. Artystka przyznała, że cierpi na niedoczynność tarczycy i Hashimoto, a ze względu na tę chorobę, musi zwracać szczególną uwagę na swoją dietę oraz aktywność fizyczną. 

Julia Wieniawa zdradziła, jak utrzymuje szczupłą sylwetkę, chorując na Hashimoto

Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie Julii Wieniawy, padło pytanie od fanki, co robi aktorka, że utrzymuje tak szczupłą sylwetkę. Julia postanowiła zaspokoić ciekawość obserwatorki i szczerze odpowiedziała na pytanie.

Co ty robisz, że taka jesteś chuda? - zapytała jedna z internautek.
Dziękuję! Przyjmuję to jako komplement haha. Dieta, ćwiczenia i odpowiednia dawka leku na tarczycę - odpowiedziała Julia Wieniawa.
 

Jak wygląda dieta Julii Wieniawy?

Julia Wieniawa nie ukrywa, że jest zwolenniczką zdrowego stylu życia, a na niezdrowe jedzenie pozwala sobie jedynie od czasu, do czasu. Szczegóły swojej diety, Julia opowiedziała nam w "Przerwie na kawę".

1500 kalorii. Wiem, to jest mało, ale jem tyle tylko dlatego, że poza cateringiem piję też soki warzywne, którymi dobijam sobie kalorie. Zawsze wolę mieć poprawkę na to, że a nuż mi się zachce coś podjeść, ale to nie zdarza się często.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.