Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że pierwszy spacer po porodzie był dla niej wyzwaniem

Agnieszka Kaczorowska niedawno została mamą. Wspólnie ze swoim mężem i córeczką zaliczyła już pierwszy, wspólny spacer. Jak sama jednak przyznała, było to dla niej nie lada wyzwanie.
Zobacz wideo

Agnieszka Kaczorowska to bardzo utalentowana tancerka, która przez wiele lat tańczyła na najlepszych parkietach świata. Do jednego z jej największych ociągnięć można zaliczyć tytuł młodzieżowej mistrzyni świata w Tańcach Latynoamerykańskich z 2010 roku. Po zakończonej karierze tańczyła w "Tańcu z gwiazdami", a także była aktorką. Od kilku dni wykonuje zupełnie inną rolę, jaką jest macierzyństwo. Kaczorowska od początku podkreślała, że szaleje z miłości do swojej córeczki. 

Oszalałam z miłości do niej! I choć czasem nie wiem, czy jest noc, czy jest dzień... i choć jeszcze nie rozumiem wszystkiego, co mi komunikuje... to ja chcę już tylko TAK! Chcę być obok, chcę patrzeć na nią godzinami, chcę jej pomagać i zaspokajać jej potrzeby... po prostu chcę, aby była najszczęśliwsza na świecie!

Wspólnie z mężem i córeczką, Agnieszka Kaczorowska udała się na pierwszy rodzinny spacer. Jak się okazuje, pomimo tego, że gwiazda była bardzo aktywna w ciąży, to godzina spaceru okazała się dla niej nie lada wyzwaniem. Przypomnijmy jednak, że Agnieszka Kaczorowska urodziła zaledwie kilka dni temu, bo 28 lipca 2019 roku

Za nami pierwszy spacer. Pogoda idealna! Dla mnie jeszcze taki godzinny spacer to maraton, ale to i tak była ogromna przyjemność...tylko mąż @maciek.pela nie chciał oddać wózka... tak go duma rozpierała.

- napisała Agnieszka na Instagramie. 

 

Spacery zdecydowanie są jedną z najlepszych aktywności fizycznych, od których warto zacząć swój powrót do formy. Każda kobieta ma inne ciało i jedna wróci do sprawności kilka tygodni po porodzie, a inna będzie potrzebowała na to kilku miesięcy. Ważne jest, by robić wszystko z głową. 

Niemniej jednak nie da się ukryć, że pomimo zmęczenia, o którym Kaczorowska wspomina na Instagramie, gwiazda wygląda naprawdę pięknie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.