Joanna Krupa tańczy z ciążowym brzuszkiem. Fani: "Piękno nosi się w sobie"

Joanna Krupa już wkrótce powita na świecie swoje pierwsze dziecko. Modelka na swoim Instagramie opublikowała filmik, na którym tańczy eksponując wyraźnie zaokrąglony ciążowy brzuszek. Tym nagraniem, Joasia podbiła serca swoich obserwatorów.
Zobacz wideo

Joanna Krupa o swojej ciąży po raz pierwszy opowiedziała przy okazji wizyty w "Dzień Dobry TVN". 26 maja, czyli w Dzień Mamy, Joanna Krupa potwierdziła radosną nowinę, że wraz z mężem spodziewają się pierwszego, długo wyczekiwanego dzidziusia. Nie da się ukryć, że już od początku ciąży, modelka wygląda zjawiskowo - aż trudno uwierzyć, że Joasia skończyła w tym roku 40 lat. Joanna Krupa jest bardzo aktywna na Instagramie i chętnie dzieli się ze swoimi fanami zarówno zawodowymi, jak i prywatnymi wydarzeniami ze swojego życia. Modelka regularnie publikuje także zdjęcia swojego rosnącego brzuszka oraz relacjonuje swoje ciążowe treningi.  

Joanna Krupa tańczy z ciążowym brzuszkiem na Instagramie

Ostatnio, Joanna Krupa opublikowała na swoim Instagramie filmik, na którym radośnie tańczy, eksponując swoje ciążowe krągłości. Modelka twierdzi, że swój szalony humor zawdzięcza buzującym hormonom. 

Szalone wyzwanie ciężarnej kobiety. To albo hormony, albo po prostu cieszę się, że mogę być w domu - napisała Joanna Krupa pod filmikiem na Instagramie.
 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych obserwatorów Joasi:

Kocham Twoją naturalność, spontaniczność, energię!
Nie zrzucaj tego na ciążę, zawsze byłaś szalona <3
Cudownie wyglądasz nawet bez make up'u. Piękno nosi się w sobie!

W komentarzach często pojawiają się opinie, że Joanna Krupa spodziewa się chłopca. Skąd internauci wysnuli taki wniosek? Według niektórych, doskonała forma modelki w ciąży i nieskazitelny wygląd jest potwierdzeniem płci dziecka. Sama zainteresowana nie zdradziła jednak, czy spodziewa się chłopca, czy może jednak dziewczynki. My natomiast życzymy Joasi zdrowia oraz tak doskonałego samopoczucia do momentu szczęśliwego rozwiązania.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.