Ewa Chodakowska skrytykowana przez internautkę. Trenerka odpowiedziała ciętą ripostą

Ewa Chodakowska przebywa właśnie na greckiej wyspie Mykonos, gdzie wraz z mężem odpoczywa po intensywnym zawodowo roku. Mąż Ewy, pochwalił się na swoim Instagramie zdjęciem z żoną, gdzie wskazuje na jej wyrzeźbiony brzuch. Jedna z internautek pokusiła się o uszczypliwy komentarz, na który trenerka postanowiła odpowiedzieć.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska może pochwalić się idealną sylwetką, o jakiej marzą tysiące kobiet na całym świecie. Trenerka nie ukrywa, że aktywność fizyczna oraz zdrowe żywienie na stałe wpisane są w jej plan dnia. Sama Ewa otwarcie przyznaje, że jej forma jest efektem zdrowego stylu życia, który konsekwentnie prowadzi od wielu lat. - "Mam 37 lat.. Moje ciało jest wizytówką mojej pracy i pasji. Mówi wiele o mnie samej, o nawykach, samodyscyplinie, sile woli, wytrwałości, uporze w dążeniu do celu... W moim przypadku, zdrowy styl życia jest celem samym w siebie, a efektem ubocznym jest efekt mojego ciała. Droga którą podążam niezmiennie od 10 lat, ma jeden kierunek i nie ma skrótów!" - napisała kiedyś na Instagramie Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska skrytykowana przez internautkę

Obecnie, Ewa Chodakowska przebywa tradycyjnie na greckiej wyspie Mykonos, gdzie w pełni eksponować może swoją perfekcyjną figurę w skąpych strojach kąpielowych własnej marki Missionswim. Zarówno Ewa, jak i jej mąż Lefteris chętnie dzielą się momentami z ich urlopu na swoich social mediach. Na profilu Lefterisa pojawiło się ich wspólne zdjęcie, na którym wskazuje on na imponująco wyrzeźbiony brzuch swojej żony. - "WOW @chodakowskaewa" - napisał pod zdjęciem. Jak się jednak okazało, nie wszyscy na Instagramie podzielają zachwyt Lefterisa nad formą Ewy Chodakowskiej. Jedna z internautek postanowiła pozostawić uszczypliwy komentarz, obok którego trenerka nie przeszła obojętnie i odpowiedziała jej ciętą ripostą. 

Osiągnięciem byłoby mieć taki abs po urodzeniu dziecka /dzieci - napisała jedna z użytkowniczek Instagrama. 
A to mało jest kobiet po urodzeniu dzieci z brzuchem lepszym ode mnie? - odpowiedziała krótko Ewa Chodakowska.

Ewa Chodakowska i Lefteris KavoukisEwa Chodakowska i Lefteris Kavoukis https://www.instagram.com/kavoukis

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.