Małgorzata Rozenek-Majdan chce, by jej catering był bardziej eko. Planuje zmiany?

Małgorzata Rozenek-Majdan prężnie rozwija swój catering dietetyczny. Na swoim InstaStories odpowiedziała fanom na pytania odnośnie opakowań. Okazuje się, że "Perfekcyjna Pani domu" planuje pewne zmiany. Jakie?
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan już od wielu lat prowadzi zdrowy styl życia, a wszelkie dobre nawyki wprowadziła na stałe nie tylko u siebie, ale także u swoich domowników. Jakiś czas temu, Małgosia przyznała, że nie akceptuje w domu słodyczy i stara się, by jej dzieci jadły ich jak najmniej. 
Nie da się ukryć, że aktywność fizyczna oraz odpowiednia dieta przekłada się bezpośrednio na sylwetkę prowadzącej "Projekt Lady".  "Każdy dzień rozpoczynam od szklanki wody z cytryną. Następnie do śniadania zawsze pije kawę z mlekiem roślinnym. W czasie dnia wypijam ok. 2 litrów wody. Podczas chłodniejszych miesięcy wspomagam się korzenną herbatą oraz ciepłą wodą z imbirem i cytryną. Po godzinie 18:00 nie spożywam owoców, a ostatni posiłek jem ok.19:00. Nie wiem, czy te nawyki mają jakieś naukowe przełożenie, ale ja stosując się do tych zasad po prostu lepiej się czuje" - przyznała kiedyś na swoim instagramowym profilu.

Z miłości do zdrowego żywienia, Małgoorzata Rozenek-Majdan postanowiła otworzyć swój własny catering dietetyczny - MRM Food. - "Pół roku ciągłej pracy nad menu, smakiem, estetyką tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest! Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój catering dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna" - pisała wówczas na swoim Instagramie.

Małgorzata Rozenek-Majdan chce, by jej catering był bardziej eko

Małgorzata Rozenek-Majdan zaskoczyła swoich fanów nie tylko otwarciem własnego cateringu, ale także ekologicznym podejściem. Okazuje się bowiem, że catering pakowany jest w biodegradowalne pudełka z trzciny cukrowej. Mimo to, Małgosia chciałaby, żeby jej dieta była jeszcze bardziej eko, o czym opowiedziała ostatnio na swoim InstaStories.

- "Ostatnie InstaStories na temat opakowań, bo kolejna rzecz o której często piszecie to, że fajnie by było, gdyby słoiki były zwrotne. Bardzo fajnie by było! Ja mam takie podejście, że nie lubię nic wyrzucać i chociaż one są absolutnie ekologiczne i jeżeli segregujemy śmieci to one trafiają do odpowiednich koszy, ale faktycznie też mam taką potrzebę, żebyśmy mogli je zabierać i znowu wykorzystywać, ale powiem wam, że jeśli chodzi o przepisy sanitarne, to nie jest takie proste. My pracujemy z moją firmą nad tym, żeby to zmienić i naprawdę bardzo się staramy. Natomiast powiem wam, że to zrobiło się mocno trudne. Zobaczymy, jak to będzie, ale myślimy nad tym i pracujemy" - powiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan w relacji na swoim Instagramie.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.