Ewa Chodakowska o swoich luksusowych wakacjach: "Zjeżdżają tutaj największe nazwiska"

Ewa Chodakowska już od wielu lat każde wakacje spędza w Grecji. Oprócz czasu spędzonego z rodziną w Atenach, trenerka regularnie odwiedza wyspę Mykonos, a dokładnie hotel Cavo Tagoo, o który krótko opisała w swoim poście na Instagramie.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska otwarcie przyznaje, że Grecja jest jej drugim domem i chętnie spędza tam każdą wolną chwilę. Przed rozpoczęciem rewolucji fitnessowej w Polsce, trenerka wraz ze swoim mężem (wówczas partnerem) mieszkała i pracowała w Atenach. Jednak chcąc spełniać swoje marzenia, Ewa Chodakowska i Lefteris Kavoukis przeprowadzili się do Polski, jednak od ponad 5 lat, każdego roku spędzają w Grecji całe wakacje. Przywiązanie trenerki do tego miejsca potwierdza fakt, że w tym roku kupili w Atenach swój wymarzony Apartament

Ewa Chodakowska o swoich greckich wakacjach

Ewa Chodakowska przebywa obecnie na greckiej wyspie Mykonos, gdzie w pełni korzysta z zasłużonego urlopu. Fani zachwyceni widokami, które trenerka pokazuje na swoim Instagramie, zalali ją pytaniami o miejsce, w którym wypoczywa. Ewa Chodakowska oczywiście zaspokoiła ciekawość swoich fanów i opisała wszystko w poście na swoich social mediach.

- "Skrzynka przeładowana zapytaniami „co to jest za miejsce”? Niezmiennie od 6 lat mieszkamy z mężem w tym samym hotelu @cavotagoomykonos, gdzie zachody słońca kładą na kolana! Uwaga! Nie jest to post sponsorowany, nie jest to reklama. Ten hotel nie współpracuje na zasadzie barteru. Zjeżdżają tutaj największe nazwiska z całego świata i każdy płaci jak każdy inny. I dobrze! Nie ma znaczenia kim jesteś. Jesteś traktowana na równi z innymi. Dlaczego to piszę? Ponieważ pisze w tej sprawie do mnie wiele osób - znajomych - z Polski: „Ewka załatw jakąś zniżkę”, „Ewka załatw barter”... Jakbym miała takie moce sprawcze. Są takie miejsca na ziemi, gdzie lajki i sława się nie liczą. Ja sama jestem tutaj drobnym żuczkiem, a fakt że przyjaźnimy się z właścicielami tego miejsca, niczego nie zmienia. Po 20 latach prowadzenia tego hotelu, właściciele takich przyjaciół mają setki! Gdyby każdego z nich chcieli traktować ulgowo, to musieliby zamknąć interes" - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów, którzy docenili szczerość Ewy w opublikowanym poście:

Bardzo mi się w Tobie podoba to, że tłumaczysz nam jak takie sprawy wyglądają na prawdę. Fajnie to poczytać!
Ewka uwielbiam Cię kobieto za Twoją szczerość, za bycie sobą, za wszystko!!!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.