Tak wygląda trening Khloe Kardashian. To dzięki niemu jest tak szczupła

Khloe Kardashian po urodzeniu córki bardzo szybko wróciła do formy. Choć przez lata zagraniczne media uważały ją za brzydkie kaczątko, to teraz nie można tego o niej powiedzieć. Jej metamorfoza jest powalająca.
Zobacz wideo

Khloe Kardashian jeszcze kilka lat temu walczyła z nadprogramowymi kilogramami. Celebrytka w pewnym momencie postanowiła zmienić swoje życie i przede wszystkim zadbać o swoje ciało. Efekty jej treningów widać gołym okiem. Wielu z pewnością zastanawiało się, jak trenuje Khloe Kardashian. W środę gwiazda na swoim Instagramie opublikowała krótkie nagranie, na którym widzimy jej trening. Celebrytka trenowała w towarzystwie przyjaciółki i oczywiście swojego trenera personalnego. 

Poranny trening z Khadijah. Jestem z niej bardzo dumna. Wreszcia ja i Corey mogłyśmy razem poćwiczyć. @mrcalliet, dziękuję za skopanie naszych tyłków dzisiaj !!!
 

Jakie ćwiczenia znalazły się w planie treningowym Khloe Kardashian

  • przysiad z wyciskaniem hantli nad głowę, 
  • krótkie spięcia brzucha w leżeniu na macie, 
  • przyciąganie linek do klatki piersiowej w przysiadzie, 
  • bieganie
  • przenoszenia kettlebel w podporze 

Nie da się ukryć, że Khloe Kardashian na treningach nie odpuszcza. 

Niektórzy z fanów przez moment podejrzewali nawet, że Kardashianka tak szybko chudnie, bo choruje na anoreksję, pisaliśmy o tym tutaj. Gwiazda jednak nigdy nie odniosła się do tych pogłosek. Prawdą jest, że Khloe bardzo zeszczuplała, ale po jej sylwetce widać, że to raczej zasługa treningów i diety, a nie głodówek

Przypomnijmy jednak, że siostry Khole - Kim Kardashian i Kylie Jenner są fankami medycyny estetycznej, a ich pośladki to raczej nie kwestia robienia przysiadów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.