Małgorzata Rozenek-Majdan postawiła sobie ambitny cel. Chce odchudzić znanego aktora

Małgorzata Rozenek-Majdan już od kilku lat jest zwolenniczką zdrowego stylu życia, a niedawno otworzyła nawet własny catering dietetyczny. Wygląda na to, że teraz Małgosia planuje odchudzić aktora znanego m.in. z serialu "Barwy szczęścia". W jaki sposób?
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan nie tylko sama prowadzi zdrowy styl życia, ale także postanowiła zadbać o żywienie i zdrowie innych. Właśnie dlatego postanowiła otworzyć własny catering dietetyczny. W ostatnim czasie na rynku pojawiło się mnóstwo diet pudełkowych, mimo wszystko prowadząca program "Projekt Lady", postanowiła spróbować swoich sił w tym biznesie.

Pół roku ciągłej pracy nad menu, smakiem, estetyką tak, aby zachwycić najbardziej wybrednych. I jest! Dziś mogę nieskromnie pochwalić się, że mój catering dietetyczny jest już dostępny. Jestem z niego niesamowicie dumna. Jednym z priorytetów, jaki sobie postawiliśmy, zanim usiedliśmy z dietetykami klinicznymi i kucharzami do rozmów, było stworzenie cateringu jak najbardziej przyjaznego środowisku.

- napisała na Instagramie Małgorzata Rozenek-Majdan, ruszając z nową firmą. Co ciekawe, catering pakowany jest w biodegradowalne pudełka z trzciny cukrowej. Ponadto wszystkie posiłki są przetestowane i zatwierdzane przez dietetyka klinicznego, a także przez nią. 

Małgorzata Rozenek-Majdan będzie odchudzać znanego aktora?

Na Instagramie można zauważyć, że catering MRM Food zyskuje coraz większą popularność wśród osób ze świata show-biznesu. Okazuje się, że "Perfekcyjna Pani domu" skusiła swoją dietą także znanego polskiego aktora i kabareciarza - Sebastiana Stankiewicza. Aktor poinformował o tym na swoim profilu w social mediach. Jak podaje jeden z portali plotkarskich, to już kolejne podejście Sebastiana Stankiewicza do odchudzania.  

- "Miałem karnet na siłownię, jednak przez trzy lata ani razu nie poszedłem" - przyznaje aktor.

Co prawda, udało mu się zrzucić kilka kilogramów, kiedy brał udział w "Tańcu z Gwiazdami", jednak po zakończeniu intensywnych treningów tanecznych, zgubione kilogramy powróciły. W skutecznym pozbyciu się zbędnych kilogramów, ma pomóc Sebastianowi właśnie catering dietetyczny Małgorzaty Rozenek-Majdan.

- "Wierzy, że z pomocą cateringu Małgosi uda mu się wreszcie uzyskać wymarzoną figurę" - zdradziła w jednym z tygodników, koleżanka Sebastiana Stankiewicza. 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.