Sylwia Nowak ma nową zajawkę. Idealna na wakacje nad morzem

W dniach 26 - 28 lipca rozegrano AZTORIN Kite Challenge, zawody w kitesurfingu, zaliczane do punktacji Pucharu Polski. Obok zawodów w strefie VIP działa szkółka kitesurfingu, w której pierwsze kroki na desce stawiała Sylwia Nowak, czy Anna Oberc.
Zobacz wideo

W rewskiej szkółce Aloha zaproszeni goście próbowali swoich sił na kitesurfingu, a nad ich bezpieczeństwem czuwali profesjonalni, certyfikowani instruktorzy, którzy prowadzili zajęcia. Do nauki kitesurfingu organizatorzy zaprosili znanych aktorów: Annę Oberc i Marcina Korcza oraz influenserkę i instagramerkę Sylwię Nowak. Na specjalne zaproszenie przyjechał Victor Borsuk wielokrotny mistrz Polski w kitesurfingu, wspaniały Freestyle`r oraz aktualnie ambasador marki Aztorin.

Victor chętnie udzielał rad i służył pomocą podczas treningu kitesurfingowego. Dla Ani Oberc i Sylwii Nowak była to pierwsza przygoda z kitesurfingiem. Obie panie naukę rozpoczęły od teorii, potem zapoznały się ze sprzętem i w końcu dzięki dobrym warunkom wiatrowym ćwiczyły puszczanie latawca na plaży. Marcin Korcz jest zapalonym kitesurferem i świetnie pływa na desce. Od wielu lat fascynuje się tym sportem wodnym i jak ma tylko okazję przyjeżdża nad morze, aby poczuć adrenalinę i wiatr we włosach.

Sylwia Nowak i Victor BorsukSylwia Nowak i Victor Borsuk fot. Łukasz Nazdraczew

Wszyscy goście po kilku dniach intensywnych treningów i nauki kita przyznali, że na pewno w przyszłości będą kontynuować nową pasję sportową.

Z kolei zawodnicy i zawodniczki biorący udział w zawodach wystartowali w trzech konkurencjach: Freestyl’u, Kite Foilu oraz Twin Tip Racingu. Konkurencja Twin Tip Racing U 14 rozgrywana jest w grupie wiekowej do lat 14, aby zachęcić i zmotywować młodych zawodników do startu w zawodach. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwał Polski Związek Kiteboardingu, który odpowiada za regulamin i przepisy współzawodnictwa.

AZTORIN Kite ChallengeAZTORIN Kite Challenge Łukasz Nazdraczew

Sponsorem tytularnym tej edycji zawodów, była marka AZTORIN, która wspiera tę dyscyplinę sportu od wielu lat. Najlepsi zawodnicy z każdej kategorii otrzymali najnowsze modele zegarków Aztorin, których dystrybutorem jest firma Apart. Linia sportowych zegarków AZTORIN to świetna propozycja dla miłośników aktywnego trybu życia i amatorów sportów.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.