Aleksandra Żebrowska pokazała swoje rozstępy. Fanki zachwycone jej naturalnością

Aleksandra Żebrowska jest żoną jednego z najpopularniejszych polskich aktorów - Michała Żebrowskiego. Nie da się ukryć, że Ola od wielu lat może pochwalić się sylwetką modelki. Jak się jednak okazało, nawet jej ciało nie jest idealne. Na Instagramie postanowiła pokazać swoje niedoskonałości. "Dajesz nadzieję" - pisały fanki w komentarzach.
Zobacz wideo

W ostatnim czasie, wśród znanych osób panuje trend, który polega na pokazywaniu siebie oraz swojego ciała takim, jakie jest i ze wszystkimi jego niedoskonałościami. Jedną z pierwszych znanych osób, która rozpoczęła ten trend jest Aleksandra Domańska. Aktorka na Instagramie stworzyła hashtag #ciałoboginizanicsięniewini i w ramach akcji postanowiła zachęcić kobiety, by się kochały i akceptowały wszelke swoje niedoskonałości, gdyż nikt na świecie nie jest idealny. 

Aleksandra Żebrowska pokazała na Instagramie swoje rozstępy

Akcję zorganizowaną przez Aleksandrę Domańską chętnie popiera coraz więcej kobiet ze świata show-biznesu. Do Eli Romanowskiej czy Karoliny Malinowskiej dołączyła ostatnio także Aleksandra Żebrowska. Żona Michała Żebrowskiego na swoim Instagramie często pokazuje często pokazuje prawdziwą stronę macierzyństwa, bez Photoshopa i zbędnych upiększeń, czym zyskała sobie ogromną sympatię internautek.

Aleksandra Żebrowska wrzuciła na swój Instagram artystyczne zdjęcie, na którym otwarcie pokazała swoje rozstępy. Ola udowodniła w ten sposób wszystkim kobietom, że nawet będąc posiadaczką tak szczupłej figury, regularnie trenując i zdrowo się odżywiając można mieć na swoim ciele różne niedoskonałości. Obserwatorki doceniły szczerość i odwagę żony Michała Żebrowskiego, a pod postem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy:

W świecie, gdzie wciska się nam zewsząd chude, idealnie gładkie i nieskazitelne ciało jako idealne, a każde inne wstrętne, takie posty są na wagę złota. Dziękuję w imieniu swoim i innych kobiet! 
Brawa wielkie dla Ciebie że pokazujesz prawdziwe życie!
Najpiękniejsze zdjęcie jakie ostatnio widziałam na IG!
Świetna akcja, niezwykle potrzebna! W odrealnionym i przefiltrowanym świecie mediów społecznościowych, im więcej naturalności - tym lepiej. Pani Olu, szacun!
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.