Lewandowska pofolgowała sobie na wakacjach. "Wszystko w rozsądnych ilościach, ale jednak!"

Anna Lewandowska na Majorce głównie pracowała, ale jak sama przyznała, udało jej się znaleźć kilka wolnych chwil na prawdziwy odpoczynek. Trenerka pod jednym ze zdjęć zdradziła, na co sobie pozwoliła.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska niedawno rozpoczęła wyzwanie #30dnitrenujzLewa. Nie da się ukryć, że rzeczywiście regularnie trenowała, bo na jej Instagramie mogliśmy obserwować relację z codziennych treningów. Ponadto zmotywowała ona również swoje koleżanki do treningu takie jak Dominika Grosicka, czy Marta Glik, ale poza nimi w wyzwaniu wzięło udział mnóstwo innych osób. 

Dla Anny Lewandowskiej nie ma znacznia, czy jest na wakacjach, czy w pracy, trening zawsze musi być wykonany. 

Co prawda, nie odpuściłam treningów z wyzwania #30dnitrenujezLewa, bo jednak jeśli się czegoś podejmuję, to daję z siebie 200%, gdziekolwiek bym nie była!

- napisała pod zdjęciem. 

Lewandowska przyznała jednak, że udało jej się znaleźć kilka wolnych chwil na prawdziwy odpoczynek i wakacje. Okazuje się, że trenerka w tym czasie pozwoliła sobie na małe odstępstwa od diety. Jakie? 

Lody, makarony, desery, a nawet odrobina dobrego wina na chwilę „dopadły mnie” na urlopie. Jak mnie znacie, to pewnie wiecie, że wszystko w rozsądnych ilościach, ale jednak!

- zdradziła. 

Patrząc na figurę gwiazdy, nie ma mowy o tym, żeby te małe "grzeszki" odłożyły się w boczkach, czy na brzuchu, choć uprzedzając pytania, Anna Lewandowska napisała: 

Hehe nie, nie wcale nie dlatego staję bokiem do zdjęć.

Anna Lewandowska zapowiedziała również dużo nowości, które już wkrótce ujrzą światło dzienne. Przypomnijmy, że jakiś czas temu na Instagramie pojawił się profil "Anna Lewandowska new project". Wiele osób zastanawia się, co to może być. Niektórzy podejrzewali kosmetyki, my z kolei myśleliśmy, że Lewandowska będzie miała markę modową lub biżuterię, ale nasze przypuszczenia chyba też się nie sprawdzą. Co zatem przygotowała żona Roberta Lewandowskiego? Tego nie wiemy, ale pewne jest, że premiera projektu odbędzie się jeszcze w tym roku. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.