Klaudia Halejcio odsłoniła umięśniony brzuch. Fanka: "Widać, że makijażem upiększyłaś"

Klaudia Halejcio ostatnio odpoczywała w słonecznej Hiszpanii. To była doskonała okazja do tego, by zaprezentować się w bikini. Nie da się ukryć, że gwiazda ma naprawdę umięśnione ciało, ale jednak z fanek podejrzewa, że aktorka wykonturowała sobie brzuch. Halejcio nie pozostawiła tego bez odpowiedzi.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Klaudia Halejcio zalicza się do tego grona gwiazd, które nawet podczas urlopu uwielbiają spędzać aktywnie czas. Tym razem aktorka na czas odpoczynku wybrała słoneczną Hiszpanię, w której nie brakuje sportowych atrakcji. Na jej Instagramie pojawiło się zdjęcie w bikini, na tle desek surfingowych (swoją drogą w przyszłym roku w Tokio podczas Igrzysk Olimpijskich surfing po raz pierwszy będzie konkurencją olimpijską). 

Wakacje to czas, który bezwzględnie trzeba poświęcić na odpoczynek – czyli regenerację! Dla mnie wypoczynek musi być połączeniem totalnego lenistwa na plaży i aktywnego spędzania czasu! Czyli na sportowo! Tylko tak mogę z każdej wyprawy przywieźć wspaniałe wspomnienia.

- napisała Klaudia. 

 

Choć nie mamy pewności, czy aktorka akurat surfowała, to z pewnością treningów nie opuszcza, bo jej forma jest godna pozazdroszczenia. Klaudia może pochwalić się mocno umięśnionym brzuchem, który mogliśmy również oglądać podczas udziału w "Dance dance dance". Nie wszyscy jednak wierzą, że aktorka taką formę wypracowała. Jedna z fanek podejrzewa, że to kwestia... dobrego makijażu

Ale sobie brzuch namalowałaś. 

- napisała w komentarzu. 

Klaudia nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i w zabawny sposób odpisała: 

Parę miesięcy wprawy. Doszłam do perfekcji, nie zmywa się w wodzie.

Zawzięta fanka ciągnęła temat dalej. 

Widać, że sobie trochę makijażem upiększyłaś brzusio. Ale grunt, że się nie zmywa.

Klaudia po raz kolejny odpowiedziała i z przekorem napisała, że teraz takie kosmetyki robią, że nawet prysznic ich nie rusza, na co jej obserwatorka znowu odpowiedziała. 

Aaa z całą pewnością, otóż kiepsko wyszedł Ci akurat ten makijaż, ale zapewne nie jest łatwo konturować sobie brzusio. Pozdrawiam. Miłych wczasów.

Myślicie, że naprawdę to kwestia makijażu, czy jednak regularnych treningów i diety?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.