Beyonce ujawnia ile ważyła po porodzie i jak wracała do formy. "Długa droga przede mną"

Beyonce w 2017 roku po raz drugi została mamą, a na świat przyszły jej długo wyczekiwane bliźniaki. Z tego powodu gwiazda musiała przełożyć swój występ na Coachelli o rok. Jak się teraz okazuje, przygotowania były dla niej bardzo wymagające, tak samo jak powrót do formy.
Zobacz wideo

Beyonce to jedna z największych gwiazd muzyki pop na świecie. Piosenkarka w 2017 roku przywitała na świecie bliźniaki, ale ze względu na ciążę i zły stan zdrowia, musiała zrezygnować z występu na Coachelii. Jak się okazuje, Beyonce pod koniec ciąży ważyła prawie 100 kg. - "Po porodzie moje ciało nie było takie samo." - mówiła gwiazda. 

W 2018 roku artystka potwierdziła swój udział w festiwalu, z którego wcześniej musiała zrezygnować. Na nagraniu, które opublikowała w środę na youtube, pokazała, ile ważyła, zaczynając przygotowania do Coachelli, jak wyglądała jej dieta, a także, zaprezentowała ostateczny efekt. 

22 Days Nutrition zostało stworzone przez przyjaciela Beyoncé, trenera, fizjologa ćwiczeń i autora bestsellerów New York Timesa, Marco Borgesa. Niedawno stworzył 22-dniowy plan żywieniowy, który oferuje członkom dostęp do narzędzi i żywności, dzięki którym każdy może stać się najzdrowszą wersją siebie, właśnie dzięki odpowiedniemu żywieniu.

- czytamy pod wideo na youtube. 

W filmiku w pierwszej scenie Beyonce wchodzi na wagę. - "Koszmar każdej kobiety... to moja waga. Długa droga przede mną"- mówi gwiazda. Tuż przed rozpoczęciem walki o lepszą wersję siebie Beyonce ważyła 175 lb, czyli prawie 80 kg. Przyjaciel piosenkarki, a jednocześnie jej trener wyjaśnił, na czym polegała dieta Beyonce. 

Dieta oparta na roślinach polega na wyeliminowaniu wszystkich nadmiernie przetworzonych produktów spożywczych, które nie są dla nas dobre. Kiedy jesz rośliny, masz więcej energii, zmienia się twoje samopoczucie.

- tłumaczył Marco Borges. 

W menu Beyonce podczas 22-dniowej kuracji nie było takich produktów jak chleb, węglowodany, cukier, nabiał, mięso, ryby i alkohol.

Na koniec filmu, Beyonce przyznała, że była kobietą, która miała wrażenie, że nie jest w swoim ciele. Wiele osób gratulowało Beyonce determinacji, ale nie wszystkim się to spodobało. Kanadyjska prezenterka Joelle Tomlinson na swoim Twitterze napisała tak: 

Wszyscy wiecie, że kocham Beyonce. Może trochę za bardzo. Ale jestem zawiedziona, gdy słyszę, jak nazwała swoją wagę po bliźniakach - "każdym kobiecym koszmarem” i promowała BARDZO restrykcyjną dietę. Być może powinnaś wykorzystać swoją moc do promowania ruchu body positive i piękna ciała w każdym rozmiarze. 

Dwuminutowe nagranie Beyonce obejrzycie poniżej. 

 

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian zapewnia, że nie wycięła sobie żeber. "To zasługa diety wegańskiej"

ZOBACZ TEŻ: Kim Kardashian została weganką? Zdjęcie jej posiłku wiele mówi

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.