Doda wyznaje, czego w ogóle nie jada. Znamy przepis królowej na super figurę!

Dorota Rabczewska wyznaje, że nigdy nie czuła się tak dobrze ze swoim ciałem. Od lat może pochwalić się nienaganną figurą, jednak to dopiero ostatnio zaczęła się nim naprawdę chwalić. "Radykalna dieta nie jest rozwiązaniem, lepsza jest dobra codzienna praktyka." - podpowiada piosenkarka.

Dorota "Doda" Rabczewska jest jedną z tych osób, które w showbiznesie są już od dawna i wiedzą, co pokazywać, by wciąż być na topie. Dodzie jednak nie potrzeba dodatkowego rozgłosu. Internauci i tak zachwycają się jej piękną sylwetką i nieustannie dopytają, jak utrzymuje taki wygląd. Piosenkarka chętnie odpowiada na nurtujące fanów pytania, a ostatnio w wypowiedzi dla "Wprost" zdradziła, czego w ogóle nie jada i jak wygląda jej dieta. 

Doda zdradza sekret swojej idealnej figury

Dorota "Doda" Rabczewska-Stępień w rozmowie z "Wprost" podzieliła się swoimi sposobami na nienaganną i zdrową sylwetką. 

Pomyślmy o sobie jak o skomplikowanej maszynie – wszystkie trybiki muszą działać bez zarzutu, inaczej maszyna się zatnie. A więc myślmy o mięśniach, o sercu, wątrobie i trzustce. Jaką ciężką pracę muszą wykonać codziennie te organy. A my przecież możemy im tę pracę ułatwić - apeluje Doda

Doda w tym roku skończyła 35 lat i można powiedzieć, że jest w szczytowej formie. Wciąż koncertuje, wygląda oszałamiająco i właśnie świętuje trzecią rocznicę związku z Emilem Stępniem. Doda nawołuje także do tego, by kobiety nie starały się być identyczne. 

Ja jestem perfekcjonistką, estetką, a kamera pogrubia. Mam świadomość, że jestem wzorem, a więc moim obowiązkiem jest wyglądać wzorowo. Ale jeśli ktoś ma pięć kilogramów więcej, akceptuje to, a co najważniejsze ma to pod kontrolą – nie widzę problemu. Krągłości są kobiece i seksowne. - przyznaje w rozmowie z "Wprost"

Zaraz jednak dodaje, że otyłość i nadwaga to dwie okropne choroby naszego wieku. Jednak usprawiedliwia to zainteresowaniem chłopakami, które swego czasu także intensywnie przechodziła. Zbiegło się to z jej okresem dojrzewania i etapem zupełnego braku pewności siebie. Pomógł jej wtedy jej tata, który uświadomił, że kobieta i mężczyzna zawsze powinni być wobec siebie równi. To okazało się cenną radą, którą piosenkarka wykorzystała w karierze i życiu prywatnym. Rabczewska-Stępień uodporniła się także na krytykę ze strony hejterów. 

W jednym z poprzednich wpisów na Instagramie piosenkarka zdradziła także, ile obecnie waży. 

Czego więc wystrzega się Doda w swoim jadłospisie, by wyglądać jak królowa? Przede wszystkim nie je glutenu, nabiału, soi i unika jak ognia cukrów, konserwantów i chemikaliów. Nie jada także mięsa, choć jak sama wyznaje, bardzo je lubi. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.