Weronika Książkiewicz pochwaliła się formą w bikini. To zasługa Anny Lewandowskiej?

Weronika Książkiewicz to jedna z tych polskich aktorek, która regularnie dba o swoją sylwetkę i nie raz zaskakiwała swoich fanów wyrzeźbionym ciałem. Teraz, będąc w trakcie zdjęć do nowego filmu, pochwaliła się ciałem na Instagramie. Aktorka wygląda fenomenalnie!
Zobacz wideo

Weronika Książkiewicz to jedna z polskich aktorek, która regularnie trenuje i zdrowo się odżywia. Już w zeszłym roku zaszokowała wszystkich, kiedy podzieliła się zdjęciem, które zostało zrobione w kulisach podczas sesji okładkowej do magazynu "Be Active" Ewy Chodakowskiej. Wówczas Weronika pochwaliła się sześciopakiem, czego nikt się nie spodziewał po tak drobnej aktorce. Weronika Książkiewicz już od jakiegoś czasu trenuje w centrum Anny Lewandowskiej, czyli w Healthy Center by Ann, pod okiem head coacha i przyjaciela Lewandowskiej - Jakuba Głąba. Efekty tej współpracy są widoczne gołym okiem.

Weronika Książkiewicz pochwaliła się formą w bikini

Weronika Książkiewicz jest obecnie w trakcie zdjęć do nowego filmu "Furioza", w którym gra jedną z głównych ról. I właśnie dlatego, aktorka niezwykle skrupulatnie przestrzega diety, a także intensywnie trenuje. Jak zdradziła w komentarzach pod zdjęciem, w jej diecie przeważa teraz białko oraz tłuszcz. Patrząc na formę Weroniki, którą zaprezentowała na najnowszym zdjęciu na Instagramie, śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że w lepszej formie aktorka nie była jeszcze nigdy.

- "Tak się teraz rozmarzyłam... mam ochotę na lody, makaron, pizzę. Jeszcze miesiąc zdjęć do @furiozafilm i zjem wszystkie możliwe węglowodany świata w nieprzyzwoitej w każdej ilosci @annalewandowskahpba @kuba_healthy_team" - napisaa pod zdjęciem Weronika Książkiewicz.

- "Hahahahah love u <3 trzymam kciuki kochana" - odpowiedziała jej Anna Lewandowska.

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów, którzy są pod wrażeniem sylwetki wypracowanej przez Weronikę Książkiewicz:

No ale widać efekty! o pośladki można by jajko rozbić...
Figura marzeń!!!
Wyglądasz fenomenalnie!
Ale sztos forma!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.