Anna Lewandowska rzuciła córkę na głęboką wodę. Klara dała niezły pokaz możliwości

Mówi się, że dzieci dziedziczą pewne geny po rodzicach. Klara Lewandowska z pewnością po mamie i tacie odziedziczyła zacięcie sportowe. Anna Lewandowska po raz kolejny pokazała, jak jej córka pływa. Będziecie w szoku, bo tym razem nie robi tego na basenie.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska przedłużyła sobie urlop i choć jeszcze kilka dni temu kończyła kampanię do nowego, tajemniczego projektu, to widać, że teraz ma chwilę czasu wolnego na spędzenie go na odpoczynku z córką. Niedawno pisaliśmy o tym, że Klara Lewandowska, choć ma nieco ponad dwa lata już potrafi nieźle pływać. Jak się później okazało jej nauczycielem, był Robert Lewandowski, który jak widać, nieźle sprawdził się w tej roli, bo dziewczynka nie dość, że nie boi się wody, to jeszcze sobie świetnie w niej radzi. Co prawda wtedy Klara pływa w basenie, a na najnowszym wideo, które opublikowała Anna Lewandowska, pływa na otwartej wodzie. Zobaczcie, jak sobie tym razem poradziła. 

Moja mała pływaczka, seria nr 2. Fascynujące uczucie móc obserwować progres na własnym dziecku. Czasami zastanawiam się, czy Klara woli metodę małych kroczków, czy rzut na głęboką wodę.

- napisała Ania. 

 

Pod nagraniem pojawiło się mnóstwo komentarzy fanek. Wiele z nich porównywało Klarę do małej syrenki albo pisało, że jest małą motorówką. Pojawiło się również sporo komentarzy, w których obserwatorzy Anny Lewandowskiej nie kryli zdziwienia, że mimo tego, że Klara ma ponad 2 lata, to naprawdę potrafi już nieźle pływać. 

Niesamowite, że ona tak pływa!
Sport ma z pewnością we krwi po rodzicach.
Zasuwa jak motorówka.
Za dwadzieścia lat. Pływaczka Klara Lewandowska. Ciekawe kim będzie, mała gwiazdeczka?

Widać, że akurat dryg do sportu z pewnością odziedziczyła po rodzicach. Czy zatem tak jak oni za kilka lat będzie osiągać najwyższe laury w jakieś dyscyplinie sportu, którą wybierze? Tego nie wiemy i pewnie nawet mała Klara nawet nie zdaje sobie sprawy, jak bardzo ma utalentowanych rodziców. Niedawno jej tata, Robert Lewandowski udowodnił, że nie tylko potrafi strzelać piękne bramki, ale również nieźle rzuca do kosza. Filmik, który stał się hitem internetu, możecie zobaczyć tutaj

Więcej o: