47-letnia Justyna Steczkowska biega po plaży w bikini. "Wygląda Pani obłędnie"

Justyna Steczkowska uważana jest za jedną z najseksowniejszych polskich artystek. Choć piosenkarka skończy w tym roku 47 lat, nieustannie zachwyca swoją sylwetką. Na swoim Instagramie opublikowała filmik, gdzie biegnie po plaży w bikini. Od jej ciała nie można oderwać wzroku!
Zobacz wideo

Justyna Steczkowska w sierpniu tego roku, obchodzić będzie 47 urodziny. Piosenkarka od wielu lat może pochwalić się idealną figurą i aż trudno uwierzyć, że jest mamą trójki dzieci. Justyna Steczkowska na swoim profilu na Instagramie wielokrotnie pokazywała perfekcyjną sylwetkę, a sama doskonale zdaje sobie sprawę ze swoich atutów - długich i niesamowicie zgrabnych nóg pozazdrościć jej może niejedna kobieta. Ostatnio w swoich social mediach opublikowała krótki filmik, na którym widać, jak biegnie po plaży w bikini, które eksponuje jej krągłe pośladki oraz niezwykle szczupłą figurę. Obserwatorzy byli zachwyceni.

47-letnia Justyna Steczkowska biega po plaży w bikini

Justyna Steczkowska wybrała się wraz z rodziną na wakacje do słonecznej Grecji, a w sieci chętnie podzieliła się krótkimi relacjami z tego wyjazdu. Na swoim Instagramie opublikowała m.in filmik, na którym pokazała, jak wraz z rodziną sprząta grecką plażę, co niezwykle spodobało się obserwatorom piosenkarki. 

- "Cudny z ciebie człowiek; To wspaniały przykład, cieszę się że dają go znane osoby!" - pisali fani pod postem.

Oprócz tego, Justyna Steczkowska, podzieliła się nagraniem, na którym biegnie po plaży w skąpym bikini, eksponującym jej idealną sylwetkę. Fani nie mogli wyjść z podziwu, jak będąc mamą trójki dzieci można mieć tak idealne ciało, o którym niejedna, dużo młodsza kobieta może tylko pomarzyć. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których fani nie kryli zachwytu nad formą piosenkarki:

Już nie trzeba tak się chwalić swoją figurą... I tak każdy wie, że wygląda Pani obłędnie...
Woooow! Co za figura! Wygląda pani bosko i te nogi do nieba...
Wow. Petarda!
Jaka figura, tylko pozazdrościć piękna kobieto!

Na pytanie jednej z internautek: "Justynko, co ty robisz, że zachowałaś takie piękne ciało?", Justyna Steczkowska odpowiedziała wprost: "Ćwiczę".

Zobacz także: 52-letnia siostra Justyny Steczkowskiej chwali się boskim ciałem na Instagramie. Wygląda lepiej niż piosenkarka?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.