Katarzyna Skrzynecka schudła 10 kg w pięć tygodni. Zdradziła swój sposób

Katarzyna Skrzynecka we wtorek na swoim Instagramie pochwaliła się spektakularną metamorfozą i sposobem na utratę wagi. Dzięki niemu gwiazda w zaledwie pięć tygodni schudła aż 10 kg. Zapowiada, że to jeszcze nie koniec.
Zobacz wideo

Do tej pory sporo mówiło się na temat niesamowitej metamorfozy dziennikarki sportowej Karoliny Szostak. Dziennikarka schudła ponad 30 kilogramów. Choć wielu podejrzewało, że dopadnie ją efekt jojo, tak się nie stało. 

Również Katarzyna Skrzynecka postanowiła coś zmienić w swoim wyglądzie. Padło na wagę. Na instagramowym profilu aktorki pojawiło się zdjęcie, które jest dowodem na to, że gwiazda mocno schudła. 

Pięć tygodni - 10 kg. Fajnie, cieszę się. Trochę widać po ramionach, nogach, po smuklejszej paszczęce też

- zaczęła swój wpis.

Pod zdjęciem od razu pojawiły się setki komentarzy, w których fani dopytywali co to za dieta, która pozwala w tak krótkim czasie schudnąć aż 10 kilogramów

Dobra zbilansowana dieta, bliska zasadom detoksu Dr Dąbrowskiej. Zero pieczywa, zero jakichkolwiek produktów mącznych, zero cukru, zero mięsa, zero mleka, zero serów i nabiału, zero jajek, zero ryb i owoców morza. Czyli wszystkiego, co baaardzo lubię, prócz słodyczy i pieczywa, bez których żyję ZAWSZE

- odpisała w jednym z komentarzy. 

Skrzynecka przyznała również, że odrzucenie mięsa nie było dla niej wcale takie proste, bo jest jak Tyranozaurus Rex, który na samych liściach nie przetrwa. Gwiazda dodała, że choć jest trudno, to daje radę, ale te 10 kilogramów na minusie to dopiero początek. Chce schudnąć jeszcze o połowę więcej. Aktorka wyznała, że kiedy osiągnie swój cel, powoli zacznie wprowadzać do swojej diety takie produkty jak chude mięso, ryby, jajka i chude mleko z obniżoną zawartością laktozy. 

Nie da się ukryć, że spadek wagi u Katarzyny Skrzyneckiej widać gołym okiem. Pamiętajcie jednak, że każdą dietę należy skonsultować ze specjalistą i niewskazane jest sugerowanie się tylko tym, co piszą gwiazdy.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.