Maciej Musiał pokazał ciało bez koszulki. "Nawet wysportowane" - przyznał Jakob Kosel

Maciej Musiał jest obecnie w Polsce jednym z popularniejszych aktorów młodego pokolenia. Na Instagramie młodego aktora pojawiło się ostatnio intrygujące zdjęcie z urlopu, które spowodowało niemałe poruszenie w sieci. Okazuje się bowiem, że Maciek może pochwalić się całkiem niezłą sylwetką.
Zobacz wideo

Swoją ogromną popularność, Maciej Musiał zyskał dzięki roli w serialu Rodzinka.pl. Młody aktor jest bożyszczem wielu nastolatek i jednym z gorętszych nazwisk polskiego show biznesu. Maciej Musiał ma za sobą kilka intensywnych zawodowo miesięcy, bowiem otrzymał w ostatnim czasie role w dwóch głośnych produkcjach Netflixa: 1983, a także wyczekiwanym Wiedźminie. Oprócz kariery zawodowej, duże zainteresowanie wzbudza jego działalność w sieci. Wiosną 2019 roku, aktor otworzył własny sklep internetowy, w którym kupić można koszulki z napisem: „Kobiety są mądrzejsze”, a dochód ze sprzedaży postanowił przeznaczyć na wsparcie Centrum Praw Kobiet, aby pokazać jak bardzo wspiera kobiety na całym świecie, co spotkało się ze skrajnymi opiniami. Tym razem, Maciej Musiał wywołał poruszenie w sieci znacznie innym zdjęciem. 

Maciej Musiał pokazał ciało bez koszulki

Korzystając z wakacji oraz chwili wolnego między nagraniami, Maciej Musiał wybrał się na urlop, by odpocząć i zregenerować się przed kolejnymi zawodowymi wyzwaniami. Korzystając z okazji, na Instagramie pochwalił się zdjęciem prosto z plaży.

Ciao - napisał pod fotografią Maciek.
 

Obserwatorzy aktora od razu zwrócili uwagę na jego wysportowane ciało, co podkreślili w komentarzach:

No powiem Ci szczerze ze nawet wysportowane Ciao - skomentował uczestnik Top Model, Jakob Kosel. 
Chyba ciacho a nie ciao ;)
O jeezu, to już przecież nie ten malutki chłopczyk z rodzinki.pl!
Maciek ale masz klatę!
Przystojniak!

Wiedzieliście, że Maciej Musiał jest w tak dobrej formie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.