Ewa Chodakowska dementuje informacje o spadkach swojej firmy: "To nasz najlepszy rok"

Ewa Chodakowska na swoim Instagramie opublikowała wpis, w którym postanowiła odnieść się do informacji na temat spadków przychodów jej firmy, które pojawiły się ostatnio w mediach. "Fakty są takie, że to nasz najlepszy rok" - pisze otwarcie trenerka.
Zobacz wideo

Ostatnio, w internecie pojawiły się informacje na temat spadku przychodów oraz zysków, które w 2018 roku odnotowała spółka Ewy Chodakowskiej. Wirtualne Media podały m.in., że "przy dużym spadku wpływów i wzroście kosztów operacyjnych mocno zmalał zysk spółki". Jak się okazuje, niektórzy opacznie zrozumieli ten przekaz, sądząc, że produkty trenerki przestały się sprzedawać, a sama Ewa Chodakowska zaliczyła "upadek". 

Ewa Chodakowska dementuje informacje o spadkach jej firmy

Ewa Chodakowska postanowiła zabrać głos w tej sprawie i czarno na białym napisać z czego wynikają spadki podane ostatnio w Internecie. Na swoim Instagramie opublikowała obszerny wpis, w którym poinformowała, że wbrew ostatnim doniesieniom, jest to dla niej i jej firmy najlepszy rok - zarówno pod względem finansowym, jak i każdym innym. 

- "Na chwile zamknęłam buźkę i pomyślałam, ze nie będę reagować. Z drugiej strony, czy nie powinnam wykorzystać faktu, że mam zasięg dużo większy niż niejedne media i powiedzieć prawdę? Według mediów analizujących moje ruchy biznesowe zaliczam właśnie „upadek”. Natomiast fakty są takie, że to nasz najlepszy rok... tak pod finansowym, jak i pod każdym innym względem. Nigdy nie świrowałam tutaj rzucając sumami. Nigdy nie przedstawiałam naszego sukcesu (mojego i męża) w kategoriach zarobkowych. Zawsze głośno i z dumą mówiłam o jakości naszych produktów i usług! O efektach naszej pracy! Dwa dni temu, internet zalała fala artykułów na temat spadku wpływów mojej firmy o całe 30 % Interpretacja? Moje produkty się nie sprzedają, co mogłoby świadczyć o tym, ze są kiepskiej jakości. Jakości za którą daje głowę. Będę transparentna! Powiem Ci jak jest. Nasza spółka Bebio.pl zalicza właśnie spadek przychodów, ponieważ na rzecz nowych projektów, zrezygnowaliśmy z wielu działań, które stały pod parasolem spółki bebio. Nie da się robić wszystkiego. Jak zauważyłaś nie ma już np. magazynu BE ACTIVE. Z wielu projektów zrezygnowałam, na rzecz większych projektów takich jak: produkty spożywcze, przekąski, kosmetyki, catering dietetyczny - i inne - które z miejsca wskoczyły na listę bestsellerów. Tym samym staliśmy się poważnymi graczami na runku. Co jak się okazuje, wielu firmom nie odpowiada. No, jestem celem, wiem o tym. Tylko ciężko jest walić z procy do produktów - bestsellerów, dlatego media wyciągnęły bazooke i wymierzyły w moje przychody, biorąc pod uwagę tylko działania spółki BeBio. Zapominając, że połączyłam siły z wieloma nowymi i silnymi partnerami. Proszę mi wybaczyć. Wszystkie nowe projekty dały nam łącznie już teraz najlepszy rok! A jest dopiero lipiec. Dlaczego to tutaj piszę? Bo profil jest otwarty. Nie wszystkie osoby, które tu zaglądają życzą mi dobrze. Muszę zatem rozczarować wszystkie te osoby, które z satysfakcją zacierają łapki na mój upadek .. sorry!  Ja dopiero się rozkręcam!" - napisała na swoim Instagramie Ewa Chodakowska.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.