Agnieszka Więdłocha zdradziła sekret swojej idealnej figury. Jak wygląda jej dieta?

Agnieszka Więdłocha jest polską aktorką, która ogromną popularność zyskała rolami w komediach romantycznych, m.in. główną rolą w "Planecie Singli". Od lat zachwyca szczupłą sylwetką, a w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła, jak wygląda jej dieta. "Wiem, co mi służy i unikam żywności przetworzonej" - przyznaje aktorka.
Zobacz wideo

Agnieszka Więdłocha jest jedną z tych osób, które niezwykle chronią swojego życia prywatnego. Na Instagramie aktorki możemy zobaczyć przede wszystkim momenty związane z jej życiem zawodowym. Jednak w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła kilka szczegółów ze swojego życia prywatnego. Opowiedziała bowiem o tym, jak wygląda jej dieta.

Agnieszka Więdłocha zdradziła sekret swojej idealnej figury

Agnieszka Więdłocha, w rozmowie z portalem Newseria, opowiedziała o szczegółach swojej diety. Okazuje się, że aktorka zwraca ogromną uwagę na składy kupowanych produktów i stara się wyeliminować z diety żywność przetworzoną. Natomiast kiedy jej grafik jest napięty, Agnieszka stawia na dietę pudełkową, która pozwala jej utrzymać regularność posiłków oraz zapobiega podjadaniu niezdrowych rzeczy na planie.

- "W kwestii żywienia czytanie etykiet jest podstawowym elementem robienia zakupów. Mam to szczęście, że moja mama świetnie się na tym zna, bo jest biotechnologiem. Wykonuję wtedy telefon i pytam się: mamo, czy to E jest jadalne, czy lepiej to zostawić? Więc tutaj mam to ułatwienie. Natomiast od czasu, kiedy czytam etykiety, kiedy znam już te produkty, wiem, co mi służy, a co nie, te zakupy zrobiły się dużo łatwiejsze. Kiedy się już tego wszystkiego nauczymy, zakupy są łatwe, miłe i przyjemne. Przede wszystkim czytamy etykiety, patrzymy, co to są za produkty, jaka to jest firma i unikamy żywności przetworzonej. Korzystam z jedzenia pudełkowego, mam taką swoją firmę, wiem, że to są bardzo dobre produkty, że to jedzenie mnie nie zawodzi. Korzystam z tego, żeby po prostu nie jeść śmieciowego jedzenia na zewnątrz, kiedy dużo pracuję. Jestem na planach, gdzie nie zawsze to jedzenie jest super, więc wspomagam się taką dietą pudełkową. Ale lubię gotować i przygotowywać sama sobie potrawy" - wyznała Agnieszka Więdłocha portalowi Newseria.

Zobacz także: Aleksandra Domańska chce motywować kobiety, pokazując swoje nieidealne ciało

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.