Jennifer Lopez w trailerze do "Hustlers" pokazała swoje umiejętności na rurze

Jennifer Lopez jakiś czas temu ogłosiła, że zagra w filmie "Hustlers", który opowiadać będzie historie oparte na faktach o striptizerkach. Niedawno do sieci trafił oficjalny trailer, który rozgrzał internet do czerwoności. Jennifer Lopez? Tak seksownej jej nie widziliście.
Zobacz wideo

Jennifer Lopez za miesiąc skończy 50 lat. Patrząc jednak na jej figurę, aż nie chce się wierzyć, że gwiazda ma tyle lat. JLo głównie znana jest z tego, że jest piosenkarką, ale oczywiście co jakiś czas widzimy ją w hitowych, kinowych produkcjach. Najnowszy film "Hustlers" prawdopodobnie będziemy mogli również do tego grona zaliczyć, bo zwiastun wygląda naprawdę obiecująco. 

Pierwsze zdjęcie, które trafiło do sieci to Jennifer Lopez w skąpym różowym stroju, odsłaniająca bardzo umięśnione ciało. Jeżeli nie widzieliście tego zdjęcia, możecie zobaczyć je tutaj. Nie da się ukryć, że już wtedy fani pisali, że nie mogą się doczekać premiery jej nowego filmu. Podejrzewamy, że po obejrzeniu trailera pomyśleli dokładnie to samo, bo w pierwszej scenie zwiastującej film widzimy JLo tańczącą na rurze. Nie da się ukryć, że w tak seksownym wydaniu jeszcze nigdy jej nie widzieliśmy. 

 

Treningi Jennifer Lopez

Jak się okazuje taniec na rurze, to nie jest wcale taka prosta sprawa, bo trzeba nie tylko umieć wczuć się w muzykę, ale również trzeba mieć sporo siły, by móc wykonać różnego rodzaju akrobacje na niej. Jennifer Lopez od lat tańczy na scenie, więc podstawy miała znakomite. To samo tyczy się także jej siły, bo jak dobrze wiemy, piosenkarka od lat współpracuje z trenerami personalnymi, którzy układają jej plany treningowe na siłownie. Gwiazda nie boi się ciężarów i ćwiczeń z dużym obciążeniem. To prawdopodobnie dlatego widzimy jej umięśniony brzuch i smukłe ciało.

Podczas przygotowań do filmu Jennifer Lopez zmieniła jednak swoją dietę. W jej jadsłospisie nie ma znów cukru i węglowodanów. Efekt jest naprawdę powalający, jednak na dłuższą metę brak węglowodanów może objawiać się spadkiem energii. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.