"Boginie". Aleksandra Domańska z koleżankami pozuje topless na Instagramie

Aleksandra Domańska z bratem wygrała ostatnią edycję "Ameryka Express". Gwiazda jednak nie wykorzystuje swoich pięciu minut, chodząc po branżowych imprezach, czy ściankach, a skupia się na karierze zawodowej. Z kolei na Instagramie pokazuje swoje prywatne życie, ale bez retuszu. Fani są zachwyceni!
Zobacz wideo

Aleksandra Domańska to aktorka, którą możecie kojarzyć z takich produkcji jak "Podatek od miłości", gdzie grała główną rolę, czy "Volta". Gwiazda była również uczestniczką ostatniej edycji "Ameryka Express", którą zresztą wygrała. Jakiś czas temu w sieci pojawiły się informacje, że to właśnie ona ma zostać nową prowadzącą show, po tym, jak Agnieszka Woźniak-Starak zrezygnowała z roli prowadzącej. Okazuje się jednak, że to tylko plotki. 

Lato trwa w najlepsze. Część gwiazd wypoczywa za granicą, ale niektórzy decydują się również na urlop w naszym kraju. Na wstępie dodajmy, że Aleksandra Domańska zalicza się do tego grona osób z polskiego show-biznesu, u których na instagramie nie zobaczycie cukierkowych zdjęć w ekstrawaganckich pozach, czy wyretuszowanych przez sztab specjalistów. To właśnie przez to jej konto w social mediach cieszy się taką popularnością. Aleksandrę w sieci obserwuje ponad 180 tys. fanów! 

Bogini to szczęśliwa kobieta, swobodna w ciele i w sercu. Potężna, nieprzewidywalna, głęboka, potencjalnie dzika i destrukcyjna lub spokojna i łagodna, ale zawsze pełna życia, oddana i kierowana przez wielką siłę oceanu jej serca.

- napisała pod jednym ze zdjęć Domańska. 

Na jej profilu pojawiły się trzy fotografie, które jak dobrze rozumiemy, miały wyglądać jak okładka czasopisma "Boginie". Na zdjęciach Aleksandra Domańska wspólnie z koleżankami pozuje topless. 

 
Nowy numer już w sprzedaży. A w nim: •Puść brzuch, złap luz•10 zasad, które pomogą Ci stworzyć udany związek z cellulitkiem•Radość, wolność, siostrzeństwo, chwila•Tak, tak, TAK. Zamów prenumeratę już dziś.

- czytamy pod innym zdjęciem. 

Fani są zachwyceni, co widać po komentarzach pod postami. 

Jak miło w końcu zobaczyć normalne ciało, niepoprawione przez grafika czy chirurga.
Uwielbiam Twoje podejście do życia, zero spiny, udawania, upiększania się na siłę. Dajesz fajny przekaz, żeby akceptować siebie w całej okazałości. Pokazujesz, że Wy ludzie, ze świata show-biznesu też potraficie być normalni i nie jesteście tacy wymuskani, jak Was widzimy w Tv.

- komentowali fani. 

W dzisiejszych czasach coraz częściej spotykamy się z opiniami, że jednak naturalność bierze górę nad photoshopem, czy poprawianiem urody u chirurga plastycznego. Przynajmniej według komentarzy, które czytamy na profilu Aleksandry Domańskiej. 

ZOBACZ TEŻ: Z klatki na parkiet. Akop Szostak wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.