Anna Lewandowska zdradziła, kiedy jej nowy projekt ujrzy światło dzienne

Jakiś czas temu Anna Lewandowska ogłosiła, że już wkrótce rusza z zupełnie nowym projektem. Co to będzie? Spekulacji jest wiele, ale trenerka uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, kiedy on ujrzy światło dzienne.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska kilka dni temu na Instagramie założyła nowe konto pod tajemniczą nazwą "Anna Lewandowska new project". Fani od początku podejrzewali, że gwiazda planuje zrobić swoje kosmetyki, ale my spekulowaliśmy, że może być to marka modowa, albo biżuteria. Niestety, prawdopodobnie nikt z nas nie ma racji, bo jak się okazuje, ubrania ze zdjęć pochodzą ze sklepu Bohemi Soul, a biżuteria z Nusa Store, czyli nowego "dziecka" Anny Skury. Co w takim razie przygotowała trenerka? 

Tego wciąż nie wiemy, ale Anna Lewandowska uchyliła rąbka tajemnicy i zdradziła, że projekt ruszy już jesienią. 

Mamy to! Kilka dni intensywnej pracy na sesji zdjęciowej do najnowszego projektu. Niech mnie ktoś uszczypnie... To się naprawdę dzieje!? Sesja na Majorce wieńczy dwa lata ciężkiej pracy z moim niezawodnym Teamem. Na premierę wybrałam JESIEŃ.

- napisała pod jednym ze zdjęć na Instagramie. 

Fani nie mogą się już doczekać i proszą Anię, by powiedziała coś więcej, ale gwiazda w tej sprawie milczy. Jakby nie patrzeć ta niepewność jeszcze chwilę potrwa, bo przed nami jeszcze cały sierpień, a może i wrzesień, bo do końca nie wiemy, kiedy dokładnie nowy projekt pojawi się na rynku. 

 

Przypomnijmy, że Anna Lewandowska ma kilka prężnie działających biznesów. Foods by Ann to sklep ze zdrową żywnością, którą pokochały tysiące jej fanów z całego świata. Healthy Center by Ann, to centrum treningowe mieszczące się na warszawskiej Sadybie, w którym ćwiczy np. aktorka Weronika Książkiewicz. Baby by Ann to portal dla mam ze sklepem internetowym z asortymentem dla dzieci. Diet&Training by Ann to aplikacja treningowo-dietetyczna, która jest absolutnym hitem wśród internautów. Najnowszy projekt Anny Lewandowskiej to kawiarnie ze zdrowym jedzeniem, czyli Healthy Store by Ann, które mieszczą się na warszawskim Wilanowie, Młocinach i w Poznaniu w galerii Posnania. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.