Małgorzata Rozenek-Majdan nawet na wakacjach trenuje. "Wystarczy mała górka pod domem"

Małgorzata Rozenek-Majdan, choć obecnie przebywa na wakacjach, nie odpuszcza treningów. Gwiazda doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że tylko regularny trening może przynieść zamierzone efekty. Fani są zachwyceni jej formą.
Zobacz wideo

Małgorzata Rozenek-Majdan odpoczywa w urokliwym miejscu położonym na Lazurowym Wybrzeżu we Francji. Nie da się ukryć, że jest to naprawdę piękne miejsce, patrząc na zdjęcia, które publikuje gwiazda w swoich social mediach. Okazuje się, że Rozenek-Majdan stawia na aktywny wypoczynek, a w jej codziennym planie dnia jest również czas na poranny rozruch. Jak wygląda?

Wystarczy mała górka pod domem, murek i pół godz. czasu-poranny rozruch, a w nagrodę powitanie przez #gangmajdana i poznanie imponującego psa sąsiadów, teraz to już można tylko leżeć i to bez wyrzutów sumienia.

Jak widać, Perfekcyjna Pani Domu udowadnia, że wcale nie potrzeba siłowni, z wieloma sprzętami, żeby móc zrobić intensywny trening. 

 

W komentarzach pod zdjęciem fani zachwycali się nad formą Małgorzaty Rozenek-Majdan. I trudno im się dziwić, bo gwiazda wygląda naprawdę dobrze. Niedawni w "Przerwie na kawę" Filip Bobek podkreślił, że w pewnym wieku metabolizm działa znacznie wolnej niż u dwudziestolatków, dlatego trzeba się sporo namęczyć, żeby osiągnąć znakomitą formę. Jak widać, wiek u Małgorzaty Rozenek-Majdan to tylko liczba, a regularne treningi przynoszą znakomite efekty. 

Trening Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Niedawni gwiazda zdradziła, że zdecydowanie bardziej woli trenować w domu, bo ma wtedy większą motywację. 

Poćwiczone! Bardzo lubię ćwiczenia w domu-łatwiej mi się wtedy zmobilizować. Zresztą @lidiawierzbowska pilnuje tej mobilizacji. Zawsze można też pogadać z synem. Taki początek tygodnia to ja rozumiem. Miłego dnia kochani. Ćwiczę boso i dlatego moje stopy tak wyglądają.

- napisała na Instagramie. 

Co więcej, gwiazda nie tylko jest bardzo aktywna fizycznie, ale również dba i zdrową dietę. Przypomnijmy, że ma ona nawet swój własny catering dietetyczny.

- "Każdy dzień rozpoczynam od szklanki wody z cytryną. Następnie do śniadania zawsze pije kawę z mlekiem roślinnym. W czasie dnia wypijam ok. 2 litrów wody. Podczas chłodniejszych miesięcy wspomagam się korzenną herbatą oraz ciepłą wodą z imbirem i cytryną. Po godzinie 18:00 nie spożywam owoców, a ostatni posiłek jem ok.19:00. Nie wiem, czy te nawyki mają jakieś naukowe przełożenie, ale ja stosując się do tych zasad, po prostu lepiej się czuje" - powiedziała kiedyś Małgorzata Rozenek-Majdan

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.