Anna Lewandowska może liczyć na wsparcie Klary podczas treningu. "Mała motywatorka"

Anna Lewandowska może liczyć na ogromne wsparcie nie tylko ze strony swojego męża Roberta, ale również córeczki Klary. Dziewczynka dzielnie dopinguje mamę podczas treningów, a wspólne zdjęcia z ćwiczeń robią w sieci furorę.
Zobacz wideo

Anna Lewandowska odkąd Klara przyszła na świat zaszczepia w niej miłość do aktywności fizycznej. Jeżeli obserwujecie trenerkę w social mediach, to z pewnością pamiętacie zdjęcia, kiedy kilkumiesięczna dziewczynka próbowała wykonywać te same pozycje co mama. Teraz Klara ma już ponad dwa lata i wciąż motywuje swoją mamę do ćwiczeń. 

Nie da się ukryć, że Lewandowska obecnie prezentuje znakomitą formę. Nad jej umięśnionym brzuchem rozpisują się wszystkie portale. Ania zapewnia, że jej obecna sylwetka to zasługa treningów, które jej fanki mogą znaleźć w jej aplikacji treningowej Diet&Training  by Ann. Swoją drogą stworzenie takiej platformy okazało się prawdziwym strzałem w dziesiątkę, bo liczba pobrań przekracza już 600 tys. pobrań. 

Anna Lewandowska niedawno wrzuciła zdjęcie z Klarą, na którym widzimy, jak trenerka trzyma pozycję podporu, a mała Klara przytula się do mamy. 

Ja mam niezawodnego MOTYWATORA. Jak to cieszy.

- napisała pod zdjęciem. 

Okazuje się, że trenerka dla swoich fanów na ostatni tydzień wyzwania #30dnitrenujzLewą przygotowała coś specjalnego, a mianowicie... nowy trening!

Jutro wrzucę plan na sobotę i niedzielę, a już niedługo czeka nas 4 tydzień wyzwania. Z tej okazji ułożyłam NOWY PROGRAM TRENINGOWY AAAAAA. 

- zdradziła. 

 

To niejedyna nowość, którą Anna Lewandowska szykuje dla swoich fanów. Jakiś czas temu w sieci pojawiło się tajemnicze konto "Anna Lewandowska new project". Do tej pory nie wiemy, co kryje się pod tą nazwą, ale fani już mają swoje przypuszczenia. Wielu podejrzewa, że trenerka wypuści swoją linię kosmetyków, ale czy rzeczywiście to zrobi? Tego nie wiemy. Nie mniej jednak jesteśmy bardzo ciekawi, co tym razem wymyśliła. 

Więcej o: