Małgorzata Socha pokazała, jak trenuje z dzieckiem na wakacjach

Małgorzata Socha jest mamą trójki dzieci, a po każdej ciąży błyskawicznie wraca do świetnej formy. Aktorka regularnie ćwiczy i zdrowo się odżywia, a treningu nie odpuszcza nawet na wakacjach, gdyż podjęła pewne wyzwanie, które rzuciła Anna Lewandowska.
Zobacz wideo

Małgorzata Socha nie ukrywa, że podczas każdej z ciąż sporo przytyła. Jednak za każdym razem, w mgnieniu oka, wracała do swojej idealnej figury, co zdumiewało fanów aktorki. Jaki był jej sposób na gubienie "po ciążowych" kilogramów? Oczywiście trening połączony ze zdrowym odżywianie. Po urodzeniu trzeciego dziecka, Małgosia również postanowiła zadbać o powrót do formy i zrobiła to pod okiem Anny Lewandowskiej, na jednym z obozów trenerki. Aktorka nie spodziewała się tak intensywnych treningów, a po jednym z nich obiecała w social mediach, że nigdy więcej nie zje żadnego batonika. Obecnie, Małgorzata Socha ponownie jest w swojej najlepszej formie, jednak nie odpuszcza regularnych treningów. Jak można zauważyć na jej Instagramie, Małgosia trenuje nawet podczas urlopu.

Małgorzata Socha pokazała, jak trenuje z dzieckiem na wakacjach

Małgorzata Socha opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie z treningu podczas wakacji, na którym biega oraz ćwiczy wraz ze swoją córeczką. W opisie pod postem wyjaśniła, dlaczego nie odpuszcza aktywności fizycznej nawet podczas urlopu. Okazuje się bowiem, że aktorka podjęła wyzwanie zorganizowane przez Annę Lewandowską, które polega na trenowaniu każdego dnia przez cały miesiąc.

Morze z dziećmi, przyjaciółmi i oczywiście treningami , co by nie odpocząć za bardzo #30dnitrenujezlewa - napisała Małgorzata Socha na swoim Instagramie pod zdjęciem z treningu.
 

Jaka dietę stosuje Małgorzata Socha?

Małgorzata Socha, podobnie jak wiele znanych osób ze świata show-biznesu, postawiła na catering dietetyczny, który pozwala jej nie tylko na utrzymaniu regularności posiłków, ale także zapewnia odpowiednią liczbę kalorii. Mimo, że na co dzień, aktorka zwraca ogromną uwagę na jakość swoich posiłków, to jednak od czasu do czasu pozwala sobie na małe odstępstwa od diety

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.