Paulina Krupińska pozuje w bikini. Skończyła 32 lata i wygląda jak bogini

Paulina Krupińska urodziła już dwójkę dzieci, ale figury może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Ostatnio pokazała zdjęcia, na których wygląda naprawdę fantastycznie. Co stoi za jej idealną sylwetką?

Paulina Krupińska to modelka i była Miss Polonia, a prywatnie także mama dwójki dzieci - 4-letniej Antonii i 2-letniego Jędrzeja. Urody i figury może pozazdrościć jej niejedna kobieta. Jej sylwetka wygląda nienagannie, a internauci nie mogą wyjść z podziwu, jak można wyglądać tak dobrze po dwóch ciążach. 

Kilka miesięcy temu Krupińska wzięła udział w programie "Dance, dance, dance". Pomimo małej sprzeczki z jurorką Ewą Chodakowską, modelka wspomina to doświadczenie niezwykle pozytywnie. Nie od dzisiaj wiadomo, że Krupińska regularnie ćwiczy, by utrzymać świetną figurę i pozostać w nienagannej formie. Miss nawet wybrała się na specjalny obóz organizowany przez Annę Lewandowsą

Modelka pozostaje więc aktywna fizycznie do dzisiaj, co przekłada się na jej nienaganną sylwetkę, której zazdrości jej wielu internautów. Być może niewiele osób wie, ale jedną z wielkich pasji Krupińskiej jest właśnie jazda na rowerze. Na swoim instagramie często zamieszcza zdjęcia z wycieczek i dzieli się swoimi przygodami z fanami. Paulina od kilku lat związana jest z wokalistą Zakopower - Sebastianem Karpielem-Bułecką. Para często podróżuje w rodzinne strony mężczyzny, więc piesze wycieczki w góry często pojawiają się w ich planach.

Paulina Krupińska pokazała nienaganną figurę w bikini

Ostatnio na instagramie modelki pojawiało się zdjęcie, które zostało zrobione na wodzie. Pozuje na nim sama Krupińska, ubrana jedynie w bikini. Wygląda w nim naprawdę zjawiskowo i fani nie są w stanie uwierzyć, że tak wyglądająca kobieta urodziła dwójkę dzieci. Figura modelki naprawdę zapiera dech w piersiach i inspiruje! 

Internauci nie przeszli obojętnie obok tak pięknego zdjęcia byłej Miss Polonia. Posypały się komentarze pełne komplementów i pochwał dla tak wypracowanej sylwetki:

Jesteś tak piękna że szok :)
Jedna z piękniejszych mam polskiego show biznesu
Coś wspaniałego!
 
Więcej o: