Sandra Kubicka przyłapana na jedzeniu kurczaka z popularnego fast-food'a

Sandra Kubicka od kilku miesięcy zmaga się z PCOS, czyli zespołem policystycznych jajników. Przez chorobę, modelka w niezwykle szybkim tempie przytyła 17 kg. Po niespełna 3 miesiącach od diagnozy, Sandra może pochwalić się świetnymi efektami walki z chorobą i zachwyca sylwetką. Ostatnio pozwoliła sobie nawet na mały cheat meal.
Zobacz wideo

Sandra Kubicka jest jedną z najpopularniejszych polskich modelek, która swoją karierę prężnie rozwija także za oceanem. Modelka regularnie współpracuje ze znanymi markami w Polsce i na świecie. Ze względu na swój zawód, modelka regularnie trenuje i zdrowo się odżywia, dzięki czemu zawsze mogła pochwalić się nienaganną sylwetką. Jednak przez PCOS, na które zachorowała, w zaledwie cztery tygodnie przytyła 17 kg, a stan jej cery oraz samopoczucie znacznie się pogorszyły. Po zdiagnozowaniu choroby, Sandra postanowiła walczyć z chorobą. Zmieniła swoje menu i zmodyfikowała plan treningowy. Teraz w jej diecie dominują warzywa i owoce, a ćwiczenia z ciężarami zamieniła na kardio, co po krótkim czasie przyniosło oczekiwane efekty. Sandra nie tylko wygląda, ale także czuje się świetnie

Jakieś pryszcze małe tu i tam, ale te brzydkie bulwy pod skórą zniknęły. Dodatkowe kilogramy? Lecą w dół! Stan psychiczny? Coraz lepszy! Teraz czekam na miesiączkę.(...) Trzymajcie kciuki! - napisała jakiś czas temu na swoim Instagramie.

Sandra Kubicka przyłapana na jedzeniu kurczaka z popularnego fast-food'a

Ostatnio, Sandra Kubicka została zauważona przez papparazzi na plaży w Miami. Modelka zjawiskowo prezentowała się w skąpym srebrnym bikini. Co zaskoczyło fotoreporterów oraz internautów to posiłek, prawdopodobnie cheat meal, na który pozwoliła sobie Sandra. Na jednym ze zdjęć widać, jak modelka zajada się kurczakiem z popularnej restauracji fast-food. Tę fotografię udostępniła na swoim Instagramie sama Sandra Kubicka. 

Forever mood. Thank God for paparazzi @kfc im still waiting for you to call me - napisała pod zdjęciem modelka.
 

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy od obserwatorów Sandry:

Jesteś hot jak hot wings!
Takie dobre geny, że można jeść do oporu.
Jak to możliwe z taką boską figurą?
Masz boskie ciało!!!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.