Kylie Jenner ponownie przyłapana na wyszczuplaniu ciała w Photoshopie

Kylie Jenner na przestrzeni ostatnich kilku lat bardzo zmieniła swój wizerunek. Z nieśmiałej nastolatki zmieniła się w kobietę sukcesu, a także została mamą. Niestety, jej obecny wygląd to w głównej mierze zasługa medycyny estetycznej oraz chirurgii plastycznej. Oprócz tego, Kylie ma skłonności do poprawiania swoich zdjęć w Photoshopie, na czym fani przyłapali ją po raz kolejny.
Zobacz wideo

Klan Kardashian-Jenner jest zdecydowanie jedną z najpopularniejszych rodzin na całym świecie. Wszystko za sprawą reality show "Z kamerą u Kardashianów", które emitowane jest już od wielu lat i przyniosło im nie tylko sławę, ale również ogromną fortunę. Kylie Jenner jest najmłodszą z sióstr, która praktycznie dorastała na oczach milionów widzów. Na przestrzeni lat, Kylie zbudowała swoje imperium, zostając najmłodszą miliarderką na świecie. Nic więc dziwnego, że paparazzi śledzą ją na każdym kroku, a każda, nawet najmniejsza wpadka od razu wyłapana jest przez fanów w social mediach.

Kylie Jenner ponownie przyłapana na wyszczuplaniu ciała w Photoshopie

Kim Kardashian, Khloe Kardashian, a także Kylie Jenner to siostry, które słyną z zamiłowania do poprawiania swojej urody za pomocą chirurgii plastycznej oraz medycyny estetycznej. Oprócz tego, siostry Kardashian-Jenner regularnie podejrzewane są przez przez obserwatorów o wyszczuplanie swoich sylwetek w Photoshopie. Ostatnio, fani Kylie Jenner dopatrzyli się kolejnych wpadek młodej miliarderki, która postanowiła poprawić nieco swoją talię na publikowanych zdjęciach. Instagramowi obserwatorzy szybko dopatrzyli się wpadek, które pozostawił po sobie Photoshop. 

Patrząc na zdjęcie Kylie, na pierwszy rzut oka wszystko jest w porządku, jednak kiedy bliżej przyjrzymy się fotografii, możemy dostrzec, że płytki znajdujące się na wysokości talii celebrytki, zaginają się nienaturalnie. Fani nie byli zachwyceni postępowaniem Kylie, co otwarcie zakomunikowali w komentarzach pod postem.

Photoshopowa wpadka Kylie - pisali obserwatorzy.
 

Niestety, ale poprawianie zdjęć ciała w Photoshopie jest w świecie Instagrama na porządku dziennym. Poprzez trend idealnej sylwetki, który promują media, coraz więcej dziewczyn ulega presji i poprawia swoje zdjęcia, by prezentować się w social mediach jak najlepiej. Trzeba jednak pamiętać, że obrazki, które widzimy w internecie często odbiegają od rzeczywistości, a żadna, nawet największa gwiazda, nie jest idealna. 

A jakie jest wasze zdanie na temat poprawiania sylwetek w Photoshopie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.