Celia Jaunat zdradziła, jaka dieta pozwoliła jej osiągnąć idealną sylwetkę

Celia Jaunat jest narzeczoną polskiego piłkarza Grzegorza Krychowiaka. Modelka uważana jest za jedną z najpiękniejszych WAG. Celia, na swoim Instagramie zdradziła, jaka dieta pozwoliła jej osiągnąć perfekcyjną sylwetkę, której pozazdrościć jej niejedna kobieta.
Zobacz wideo

Celia Jaunat od zawsze mogła pochwalić się niezwykle szczupłą sylwetką. W ostatnim czasie jednak, ukochana Grzegorza Krychowiaka zaczęła znacznie intensywniej pracować nad kondycją swojego ciała, czego efekty widać gołym okiem. Coraz chętnie dzieli się także z obserwatorami na Instagramie swoimi sposobami na dbanie o figurę. Jakiś czas temu, Celia Jaunat pod jednym ze swoich postów zdradziła, jakie są jej ulubione formy aktywności fizycznej. Modelka postawiła na pilates oraz bieganie, co dało naprawdę fantastyczne efekty.

Celia Jaunat zdradziła, jaka dieta pozwoliła jej schudnąć jeszcze bardziej

Celia Jaunat od zawsze była niezwykle szczupłą kobietą. W ostatnim czasie jednak można zauważyć, że w jej sylwetce zaszły spore zmiany. Okazuje się, że modelka zaczęła przykładać znacznie więcej uwagi do aktywności fizycznej oraz swojej diety. Ukochana Grzegorza Krychowiaka może pochwalić się obecnie chyba najlepszą formą w życiu. Płaski brzuch z widocznym sześciopakiem, krągłe pośladki i smukłe nogi - obserwatorzy na Instagramie byli niezwykle ciekawi, jaka dieta, oprócz treningów, stoi za tą metamorfozą. Celia Jaunat postanowiła zaspokoić ich ciekawość i na swoim Instagramie przyznała, jakie produkty wykluczyła z diety, dzięki czemu nie tylko wygląda, ale przede wszystkim czuje się lepiej. 

- "Rok bez nabiału i mięsa, nigdy nie czułam się lepiej. Więcej energii, mniej tłuszczu, promienna cera" - przyznała Celia Jaunat w poście na Instagramie.

 

Fani jednogłośnie stwierdzili, że zmiany, które Celia wprowadziła do swojego jadłospisu oraz planu treningowego dały niesamowite efekty. Pod fotografią pojawiło się mnóstwo komentarzy:

Wyglądasz obłędnie!
Zjawiskowa!
Co za figura! 
Przepiękna! 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.