Ewa Chodakowska pozuje na Instagramie. Sara Boruc: "I to du**ko w lustrze"

Nie da się ukryć, że Ewa Chodakowska pochwalić się może sylwetką, o której marzy wiele kobiet. Trenerka otwarcie przyznaje, że jej figura to efekt wieloletnich, regularnych treningów oraz zdrowej diety. Na Instagramie Ewy pojawiło się zdjęcie, na którym uwagę skupiają przede wszystkim jej pośladki. "Możesz mnie rozpoznać po moim końskim zadzie" - napisała.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska motywuje swoją sylwetką wiele kobiet do zmiany oraz aktywnego stylu życia. Wiele fanek regularnie dopytuje trenerkę, jaki jest jej sposób na utrzymywanie takiej formy, ile kalorii dziennie je oraz jak często trenuje. Patrząc na szczupłą figurę Ewy można pomyśleć, że jest na diecie niskokalorycznej i trenuje każdego dnia przez kilka godzin - nic bardziej mylnego! Jakiś czas temu, Ewa Chodakowska postanowiła zaspokoić ciekawość fanek i dokładnie opisała swoją dietę oraz treningi

- "Jem około 2500 kcal dziennie - 2200 kcal w pudełku, do tego przekąska lub smoothie BE RAW z ręką na sercu (...). Trenuje 3 - 5 razy w tygodniu po 30 - 45 minut - od 10 lat regularnie! (...) Moje wyniki są wzorowe! Jem idealnie! Warzywa (w smoothies, które żuję zanim połknę) i ryby to moi najlepsi przyjaciele - masa dobrych tłuszczy! Robię cheat day raz w tygodniu - deser musi być czekoladowy. Zdrowy styl życia to mój styl życia! - podkreśliła trenerka. 

Ewa Chodakowska pozuje na Instagramie. Pośladki przykuły uwagę internautów

Ewa Chodakowska opublikowała na Instagramie zdjęcie swojego ciała od pasa w dół, poruszając przy okazji temat różnych opinii w kwestii jej urody. Oprócz tego przygotowała obszerny post edukacyjny na temat jelit. Największą uwagę przykuły jednak pośladki, które na zdjęciu widać w lustrzanym odbiciu.

- "Wiele razy czytałam o sobie "wszystko super, tylko ta twarz" Można się obrazić, ale tez można się pochylić nad tematem i wyjść tym zniesmaczonym naprzeciw. Bo widzisz, mnie to zainspirowało do serii zdjęć bez tej twarzy. Jeśli masz wątpliwości co do tego, czy to na pewno ja, możesz mnie rozpoznać po moim końskim zadzie" - napisała pod zdjęciem Ewa Chodakowska.

- "I to dupsko w lustrze... no motywujesz kobietoooo" - odpowiedziała Sara Boruc w komentarzach pod postem.

 
Więcej o:
Copyright © Agora SA