Anna Lewandowska otwiera kolejny biznes. Fani spekulują co to będzie

Anna Lewandowska nie osiada na laurach i w poniedziałek ogłosiła, że otwiera kolejny biznes. Na Instagramie powstało konto "Anna Lewandowska new project". Co kryje się pod tą tajemniczą nazwą?
Zobacz wideo

Anna Lewandowska jest nie tylko trenerką, byłą zawodniczką kartę, czy mamą. Od dłuższego czasu jest także prawdziwą bizneswoman. Lista jej działalności stale się powiększa i już wkrótce pojawi się na niej zupełnie nowy projekt. 

Żona Roberta Lewandowskiego zaczynała od prowadzenia bloga, na którym publikowała zdrowe przepisy, czy treningi. Na co dzień bardzo dbała o dietę piłkarza przygotowując mu np., kulki mocy. Po tym, jak koledzy z szatni zaczęli mu je podbierać, Anna Lewandowska wpadła na pomysł stworzenia marki Foods by Ann. Nie trzeba było długo czekać, żeby pierwszy duży projekt gwiazdy okazał się prawdziwą żyłą złota. Co chwila w asortymencie pojawią się nowe propozycje, które fani po prostu uwielbiają. 

Później przyszedł czas na centrum treningowe Healthy Center by Ann, portal dla mam Baby by Ann, który w tym roku obchodził swoje pierwsze urodziny (dokładnie 4 mama, wtedy kiedy na świat przyszła córka Klara). Nowym "dzieckiem" trenerki, o które bardzo mocno dba, jest aplikacja Diet&Training by Ann. Liczba pobrań przekracza już ponad 600 tys.

Z miłości do gotowania i chęci trafienia do jeszcze szerszego grona odbiorców powstało miejsce Healthy Store, które mieści się na warszawskim Wilanowie i w Galerii Młociny, a także w poznańskiej galerii Posnania. To jednak nie koniec. Brand zapowiada otwarcie kolejnych kawiarni. 

W poniedziałek na Instagramie Anna Lewandowska ogłosiła, że już wkrótce rusza z czymś zupełnie nowym. W social mediach pojawiło się konto pod tajemniczą nazwą "Anna Lewandowska new project". Fani już zaczęli spekulować, co to może być. Najczęstsza odpowiedź? Kosmetyki! 

Coś czuję, że będzie to linia kosmetyków od A. Lewandowskiej.
 

Na razie gwiazda nie skomentowała przypuszczeń swoich obserwatorek. Sama oprawa profilu na Instagramie może wskazywać na coś bardzo subtelnego i kobiecego, ale czy rzeczywiście to będą kosmetyki? Nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalne informacje

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.