Ile waży Doda? Dociekliwy fan pyta ją na Instagramie, a piosenkarka odpowiada

Fani często dopytują gwiazdy o to ile ważą. Tym razem jeden z nich wprost napisał: -"Dorotko masz super figurę proszę napisz jaka wagę masz teraz". Piosenkarka mu odpowiedziała. Ile waży Doda?
Zobacz wideo

Doda od wielu lat może pochwalić się naprawdę piękną sylwetką. Piosenkarka na Instagramie chętnie publikuje zdjęcia w bikini, na których doskonale widać, że jest naprawdę szczupła. Co jakiś czas pod jej zdjęciami fani pytają ją o to, ile waży. Gwiazda chętnie odpisuje na komentarze swoich fanów i w tym razem było tak samo. 

Cały czas taką samą. Niezmiennie od 3 lat - 53 kg 169 cm wzrostu.

- odpisała na komentarz fana. 

Czy Doda jest na diecie? Okazuje się, że nie, ale przestrzega kilku zasad. W wywiadzie dla "Super Expresu" powiedziała: 

- "Bardzo lubię smak mięsa. Natomiast z różnych względów, m.in. zdrowotnych, ograniczyłam się do tego, by z mięsa jeść tylko ryby i raz na kilka miesięcy drób. Ograniczanie spożycia mięsa jest bardzo dobre dla naszego zdrowia, dla naszej planety. Mięso jest faszerowane antybiotykami, sterydami, paszą GMO. Przestajesz je jeść – od razu lepiej wyglądasz! Pomagasz planecie i przyszłym pokoleniom" - wyznała.

 

Gwiazda poleca także zrezygnowanie z jeżdżenia windą, na rzecz chodzenia po schodach. 

Przypomnijmy, że jakiś czas temu Doda poddała się operacji zmniejszenia biustu, z którym dotychczas była mocno kojarzona. Fani od razu to zauważyli i pod zdjęciami pisali, że wygląda znacznie szczuplej. To nie jedyna zmiana w wyglądzie gwiazdy. Piosenkarka od dłuższego czasu stawia na naturalność. Na co dzień w ogóle się nie maluje, a kiedy idzie na czerwony dywan, również stawia na natural look. 

Fani są zachwyceni jej nowym wyglądem!

ZOBACZ TEŻ: Ile centymetrów w talii ma Doda?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.