Niesamowita metamorfoza Tedego. Ile schudł polski raper?

Tede, czyli Jacek Graniecki, to popularny polski raper, który - zdawać by się mogło - nigdy swoją wagą za bardzo się nie przejmował. Jednak ostatnio zaczął chwalić się zdjęciami w windzie, na których widać, że nadprogramowe kilogramy znikają w oszałamiającym tempie!
Zobacz wideo

Tede, polski raper, autor tekstów i producent muzyczny, znany jest na rynku hip-hopowym już od ponad 25 lat. W latach 90. występował na scenie z zespołem Trzyha, znanym później jako Warszafski Deszcz (WFD). Fani uwielbiają go między innymi za jego pełne przekazu teksty i muzykę, której nie sposób podrobić! Zawsze kojarzył się on z markowymi ubraniami, co zazwyczaj nie spotykało się z aprobatą kolegów po fachu, którzy w tamtym czasach częściej rapowali o ciężkim życiu wśród warszawskich blokowisk. Muzyk do tej pory związany był między innym z aktorką Weroniką Rosati.

Dopiero niedawno Tede powrócił na rynek w naprawdę mocnym stylu! Nagrał najnowszą płytę pod tytułem "Karmagedon" i nieprzerwanie koncertuje. Ostatnio jednak zrobiło się o raperze jeszcze głośniej za sprawą jego szokującej metamorfozy. 

Muzyk do tej pory ubierał się zazwyczaj w za duże koszulki, bluzy i spodnie. Można powiedzieć, taki styl, jednak pod okryciem wierzchnim skrywał on ponad 100-kilogramowe ciało. Z pulchnego faceta zamienił się w przystojnego, dobrze wyglądającego 40-latka. Jaki jest powód tej imponującej zmiany? 

Ile kilogramów schudł Tede? 

Muzyk ostatnio na swoim instagramie zaczął chwalić się imponującymi zdjęciami, na których widać jego umięśnione ciało na tle windy. Jak widać, poszedł on śladami Dawida Wolińskiego, który nie stroni od tego typu relacji. Co tu dużo mówić, fani są naprawdę zachwyceni. Tede zamienił szerokie ubrania na dopasowane jeansy i wąskie koszulki, w których wygląda naprawdę świetnie! 

Raper ostatnio przyznał, że dzięki regularnym ćwiczeniom i zmianie stylu odżywiania schudł aż 35 kilogramów! Trzeba to przyznać - w nowej odsłonie wygląda naprawdę świetnie! 

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.