Olga Kalicka pokazało ciało po porodzie. Fani zachwyceni: "Uuu no jest ogień"

Olga Kalicka pół roku temu została mamą. Gwiazda od samego początku do tematu powrotu do formy podeszła z głową tj. nie rzuciła się na głęboką wodę, a zaczęła od podstaw, czyli od wizyty u fizjoterapeuty. Teraz pokazało ciało w bikini, a jej fani przecierają oczy ze zdumienia.
Zobacz wideo

Coraz częściej obserwatorzy osób publicznych czekają na zdjęcia pokazujące, jak gwiazdy wyglądają po ciąży. Wiele z nich udostępnia w sieci takie zdjęcia, pokazując swoją szczupłą sylwetkę. Są również takie, które mówią, że każda kobieta jest inna i jedna tydzień po porodzie ma płaski brzuch, a inna trzy miesiące po porodzie nadal wygląda jakby była w ciąży. Niedawno w programie "Przerwa na kawę" Anna Skura mówiła o tym, jak bardzo była zdziwiona, gdy jej ciało wcale nie chciało tak szybko wrócić do formy, jak ona by tego chciała. 

Olga Kalicka podeszła do sprawy bardzo profesjonalnie. Wiele mówi się o tym, żeby kobiety, zanim rzucą się na głęboką wodę, w pierwszej kolejności udały się do fizjoterapeuty, żeby pod okiem specjalisty zacząć wzmacniać swoje ciało i wracać rzeczywiście do formy, bez robienia sobie krzywdy. 

Mój fizjoterapeuta ułożył mi zestaw ćwiczeń, by w bezpieczny sposób, powolutku wracać do formy naprawiając po drodze to, co w trakcie ciąży się trochę posypało... Staram się wygospodarować „codziennie”  raczej... 3 razy w tygodniu (jak dobrze pójdzie) 20-30 minut!! Łatwo nie jest. Początki były tragiczne, ale zaczynam to coraz bardziej lubić!

- pisała w kwietniu na swoim Instagramie. 

Od tego momentu minęło już trochę czasu i widać, że ćwiczenia i treningi przynoszą znakomite efekty. Na jej profilu pojawiło się zdjęcie z wakacji, na którym Olga Kalicka pokazała swoje naprawdę szczupłe ciało. 

 

Fani nie mogą wyjść z zachwytu nad tym, jak teraz wygląda aktorka. 

Nie wiem, jak to zrobiłaś, ale wyglądasz super, ani jednego rozstępu, skóra sprężysta. Gratulacje.
Jak ja bym chciała mieć taką figurę. I pomyśleć, że nie dawno urodziłaś. Super.
Syrenka w sztos formie!

Nie sposób się z nimi nie zgodzić. Olga Kalicka wygląda obłędnie! A jej strój to prawdziwy must-have tego sezonu, w końcu neon króluje nie tylko na ulicy, ale również na plaży. 

ZOBACZ TEŻ: Brytyjskie media donoszą, że Meghan Markle przytyła 16 kg. Powodem depresja?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.