Kim Kardashian zapewnia, że nie wycięła sobie żeber. "To zasługa diety wegańskiej"

Kim Kardashian od lat posądzana jest o operacje plastyczne, jednak celebrytka idzie w zaparte, że jej sylwetka to zasługa ćwiczeń i diety. Tym razem zapytana o usunięcie żeber również odpowiedziała, że jej talia wygląda, tak jak wygląda dzięki diecie wegańskiej.
Zobacz wideo

Kim Kardashian od wielu lata uważana jest za jedną z najpopularniejszych celebrytek na świecie. Dzięki temu, że w programie "Z kamerą u Kardashianów" pokazuje swoje prywatne życie, zyskała rzeszę fanów i miliony na koncie. Na początku kariery gwiazda wyglądała zdecydowanie inaczej. Przypomnijmy, że nie tylko ona, ale prawie wszystkie siostry z rodu Kardashian-Jenner przeszły jakieś operacje plastyczne, choć się do tego w większości nie przyznają. 

Kim Kardashian zazwyczaj mówi, że jej sylwetka to zasługa zdrowej, odpowiednio zbilansowanej diety i przede wszystkim regularnych treningów. Nie da się ukryć, że Kim naprawdę sporo ćwiczy, ale czy jej ogromne pośladki i szczupłe nogi to zasługa przysiadów? 

Tym razem jedna z najpopularniejszych właścicielek marek kosmetycznych Anastaia Soare powiedziała: 

Wyjaśnij mi jak to możliwe?! Czy naprawdę usunęłaś sobie żebra?

Dodajmy, że spekulacje na temat wycięcia żeber przez Kardashiankę pojawiły się mediach po MET Gali, na której Kim zaprezentowała przeraźliwe szczupłą talię. Co odpowiedziała gwiazda? 

 
Och, daj spokój. Szczerze mówiąc, myślę, że to bycie weganinem pomaga mojej sylwetce.

Trzeba przyznać, że obecnie Kardashianka jest w szczytowej formie. Rzeczywiście jej przejście na weganizm mogło poskutkować zgubieniem kilku kilogramów, ale raczej nie zaniknięciem talii. Znamy już takie historie, gdzie gwiazdy opowiadały o dietach zmieniających rysy twarzy, ale w tym przypadku dieta nie może być kluczem do osiągnięcia takiego wyglądu. 

Niestety, podejrzewamy, że Kim coś ukrywa i raczej nie przyzna się do operacji, czy innych zabiegów, niemniej jednak niektórzy z jej fanów nie tylko zachwycają się nad jej wyglądem, ale również wierzą, że trening i dieta pozwalają osiągnąć taki wygląd. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.