Ewa Chodakowska zdradziła swoje wymiary. "W cyckach się nie liczy bo zrobione"

Ewa Chodakowska jest motywacją dla milionów kobiet w całej Polsce. Jak sama przyznaje, jej ciało jest wizytówką pracy, którą wykonuje od wielu lat. Dopytywana przez swoje fanki trenerka, zdradziła w końcu swoje wymiary oraz dokładną wagę.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska nie ukrywa, że jej perfekcyjna sylwetka jest efektem stylu życia, który prowadzi od wielu lat, nawyków oraz dyscypliny. Trenerka jakiś czas temu opowiedziała dokładnie, jak wygląda jej dieta. Ewa Chodakowska je około 2500 kcal dziennie, zdrowych, jak najmniej przetworzonych produktów. W jej menu królują warzywa oraz ryby, a na niezdrowy deser pozwala sobie raz w tygodniu. Oprócz tego, Ewa trenuje 3 do 5 razy w tygodniu po 30-45 minut. Ostatnio, w odpowiedzi na zapytania fanów zdradziła, jakie dokładnie ma wymiary oraz ile waży. 

Ewa Chodakowska zdradziła swoje wymiary. "Nio! Przecinek"

Po licznych pytaniach zadawanych przez obserwatorki, Ewa Chodakowska postanowiła zaspokoić ich ciekawość, publikując post na Instagramie, w którym wypisała swoje wymiary. Oprócz tego powiedziała, w jakich granicach oscyluje masa jej ciała. 

- "Poniżej w poście znajdziesz moje wymiary o które często pytasz (...). Jestem tu dla ciebie bez względu na to, czy darzysz mnie miłością, czy mdli cię na mój widok. Efekty mojej pracy są takie same u fanek, jaki i u hejterów - pod warunkiem ze nie hejtuje się mnie jedynie z pozycji sofy. Moim jedyny celem jest dawać z siebie wszystko. Pomogę ci jeśli pozwolisz sobie pomóc. Do twoich usług kochana. A teraz błahostki. Kiedyś wydawało mi się ze jestem wyższa... pfff jako nastolatka mówiłam z przekonaniem ze mam 170 cm, kolejno mierząc i prężąc się nienaturalnie usłyszałam 168 - myślę sobie: Dobra! Zaokrąglanie nikomu nie szkodzi. Hmm... jak się okazało z czasem, kiedy staje zwyczajnie na luzie mam 166 cm i więcej nie będzie. Czasem bajeruje i wrzucam fotę na paluszkach, później w realu słyszę: „O matko! Myślałam ze jesteś herszt baba! Ze 180 cm wzrostu, że dupsko i biceps i że cała taka duża, a tu takie drobniutkie dziewczątko”. Nio! Przecinek, 166 cm wzrostu, 63 cm w talii, 92 w biodrach, a w cyckach się nie liczy bo zrobione. Waga? 52 - 55 kg w porywach do wakacyjnej wagi, której nigdy nie sprawdzam. Do czego zmierzam. Od zawsze trenuje tylko moje programy treningowe. Mając 22 lata ułożyłam pierwszy program. Zawsze wymiksowałam wszystko, co lubię: masę swojego ciała jako obciążenie, funkcjonalność, stabilność i mobilność... w dobrej kondycji fizycznej do 120-ego roku życia. Moja droga to cel sam w sobie, choć nie ukrywam, że ostatnimi czasy pracowałam nad węższą talią i bardziej okrągłym pośladkiem. To długi proces, ale z miesiąca na miesiąc mam swoje zmiany. Takie tam głupotki, ale cieszą oko!" - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie.  

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanek zachwyconych figurą trenerki:

OMG, Ewa te twoje nogi i talia! NAJWIĘKSZA MOTYWACJA.
Wielki szacun za podanie wymiarów, tu nie ma miejsca na fotoshopowe sztuczki!!!
Kobieta rakieta!
Twoje ciało to idealna wizytówka Twoich narzędzi!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.