Magda Gessler pokazała zdjęcie sprzed 28 lat. Fani: "Jak z żurnala!"

Magda Gessler podzieliła się z fanami na Instagramie zdjęciem, które zostało zrobione niemal 28 lat temu. Na zdjęciu sprzed lat, słynna restauratorka, jest nie tylko szczuplutka, ale fani dopatrzyli się również podobieństwa do córki Lary. "A Pani jak zawsze stylowa! Lata 90-te jak z żurnala!" - komentowali fani Magdy Gessler.
Zobacz wideo

Magda Gessler jest najsłynniejszą polską restauratorką. Od lat jest prowadzącą program "Kuchenne rewolucje" i choć słynie z niezwykle ciętego języka, to uwielbiana jest przez tysięcy osób w całym kraju. Restauratorka jest dość kontrowersyjną postacią i wzbudza swoją osobą skrajne emocje. Gessler jest niezwykle aktywna w swoich social mediach, a na Instagramie zgromadziła już ponad 734 tys. obserwatorów. Ostatnio postanowiła podzielić się z obserwatorami fotografią, która została zrobiona w 1991 roku. 

Magda Gessler pokazała zdjęcie sprzed 28 lat

Każdy post, który Magda Gessler publikuje na swoim Instagramie spotyka się dużym zainteresowanie internautów. Nie inaczej było i tym razem. Restauratorka postanowiła podzielić się swoim starym zdjęciem, które zostało zrobione w grudniu 1991 roku, czyli prawie 28 lat temu. Nie da się ukryć, że Magda Gessler wygląda na nim zupełne inaczej. Restauratorka była wówczas znacznie szczuplejsza, ale przede wszystkim miała inną fryzurę - zamiast charakterystycznych dziś rozjaśnianych blond loków, Magda stawiała wówczas na klasyczne upięcie i naturalny kolor włosów. Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od fanów, którym bardzo spodobał się jej dawny wygląd:

A Pani jak zawsze stylowa! Lata 90-te jak z żurnala!
Pięknie Pani wygląda. Dostojnie i elegancko. Nic się nie zmieniło. Królowa
Ale laseczka, super
Taka Pani Bożena, ale ślicznie, jak na tamte lata
Kreatorka smaku i stylu
Piękna kobieta, od zawsze królowa. Besos!
 

Oprócz tego, internauci dopatrzyli się dużego podobieństwa córki Lary, do swojej mamy:

Ale Lara jest do pani podobna. Bardzo to widać na tym zdjęciu :)
Córka do Mamy podobna!
Jakbym Larę widziała!

Jak podoba się wam Magda Gessler w dawnym wydaniu? Uważacie, że przeszła dużą metamorfozę na przestrzeni tych 28 lat?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.