Maja Bohosiewicz pochwaliła się wyrzeźbionym brzuchem. "Jaka figura!"

Maja Bohosiewicz jest mamą dwójki dzieci i śmiało można stwierdzić, że należy do grona kobiet, które po urodzeniu dzieci wyglądają jeszcze lepiej niż przed. Ostatnio Maja pochwaliła się zdjęciem w bikini, które wywołało niemałe poruszenie. Takiego brzucha może pozazdrościć jej niejedna trenerka fitness.
Zobacz wideo

Maja Bohosiewicz to jedna z najbardziej lubianych gwiazd w internecie. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 372 tysiące fanów, a liczba ta stale rośnie. Aktorka jest mamą dwójki dzieci, jej podejście do życia i macierzyństwa przekonuje tysiące kobiet, które chętnie śledzą jej poczynania w social mediach. Oprócz tego, Maja jest dla kobiet inspiracją oraz motywacją do zmiany swojej sylwetki. Aktorka schudła 15 kg i po dwóch ciążach wygląda lepiej niż kiedykolwiek.

Jakiś czas temu przyznała jednak, że nie zamierza być nigdy fit influencerką, gdyż brakuje jej konsekwencji. "Nie będę fit influencerką, bo jestem mało konsekwentna. Cieszę się, jak ludzie dobrze czują się w swojej skórze, akceptują to, czego nie mogą zmienić. Ja też postanowiłam powoli kochać to, czego nie mogę zmienić, ale postanowiłam zmienić to, czego nie lubię. Nie lubiłam siebie z roku 2014 i wiecie, co zrobiłam? Schudłam! „Jak schudłaś 15 kg? Jak??” Halinka, zdradzę Ci sekret. Fit trenerzy będą Ci wmawiać, że MUSISZ ćwiczyć i zdrowo jeść. A guzik prawda Halina. Ja zdradzę Ci sekret. Nie musisz!!!! Ale MOŻESZ!" - napisała kiedyś na swoim Instagramie. 

Maja Bohosiewicz zaskoczyła perfekcyjnie wyrzeźbionym brzuchem

Maja Bohosiewicz wraz z rodziną odpoczywa właśnie na Malediwach. Przy okazji korzystania ze słonecznej pogody, opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie w bikini. Jednak to nie egzotyczny krajobraz, a idealna sylwetka i sześciopak na brzuchu przykuł uwagę internautów. Trzeba przyznać, że takiej figury nie powstydziłaby się żadna trenerka fitness. 

 

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów oraz koleżanek Mai:

OMG jaka figura!!!
Aaa! Nie wiem czego bardziej zazdroszczę - podróży czy figury...
Niezły kaloryfer!

- przyznała Ada Fijał.

Laska!

- napisała z kolei Natalia Siwiec. Pojawił się też komentarz od Anny Skury.

Fiu fiu! #zawstydzona
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.