Córka Davida Hasselhoffa wypuściła linię plus size dla aktywnych

Córka Davida Hasselhoffa, Hayley, w wieku 26 lat wypuściła swoją pierwszą linię odzieży plus size dla aktywnych. Dziewczyna, pomimo wcześniejszych aspiracji aktorskich, odważnie wkracza do świata mody i pokazuje, że kobiece piękno nie zna rozmiaru!
Zobacz wideo

Młoda dziewczyna już dawno zdała sobie sprawę z tego, że aktorskiej kariery nie zrobi. Zupełnie się tym jednak nie przejęła i obrała inną ścieżkę - została projektantką. W Nowym Jorku miała miejsce premiera jej linii ubrań plus size dla aktywnych. Czym wyróżnia się ta kolekcja i czemu jest tak wyjątkowa?

Córka Davida Hasselhoffa została projektantką

Sama Hayley postanowiła zostać także modelką plus size. Do tej pory może pochwalić się już sporą rozpoznawalnością - na instagramie zebrała ponad 82 tysięcy fanów, a jej kolekcja przyjmuje pozytywne noty. Hayley, na premierze swojej marki pozowała oczywiście z tatą i cieszyła się z sukcesu. Świętowanie debiutu nie obyło się bez zdjęć ze ścianki i delikatnych uśmiechów, wysyłanych do gości.

Dziewczyna ma na swoim koncie także kilka występów w serialach, ale to świat mody, jak widać, interesuje ją najbardziej. Ubrania stworzone według jej pomysłu utrzymane są w sportowym stylu - w końcu skierowane są do osób aktywnych fizycznie. Modelka sama przyznaje, że najważniejsze dla niej jest kobiece piękno, które nie powinno być oceniane ze względu na swój rozmiar. Jak widać, także i ta kolekcja ma być przykładem tego, że także puszyste osoby mają prawo do noszenia modnych ubrań podczas uprawianie sportów. Hayley chętnie dzieli się także swoimi niekonwencjonalnymi zdjęciami na Instagramie.

Co prawda, kariera w modelingu młodej Hasselhoff jakby stanęła w miejscu, ale dziewczyna wcale się nie poddaje. Już od najmłodszych lat świat showbiznesu nie był jej obcy. Jako dziecko, wraz ze swoją siosrą Taylor-Ann, debiutowały na ekranie popularnego wówczas serialu "Słoneczny patrol". Ich ojciec, David, był w nim gwiazdą, której nie sposób zapomnieć do dzisiaj.

 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.