Julia Kamińska zdradziła, ile waży oraz jaką dietę stosuje

Julia Kamińska na przestrzeni lat przeszła ogromną metamorfozę i obecnie zachwyca swoją szczupłą sylwetką. Ostatnio, postanowiła zaspokoić ciekawość fanów i odpowiedziała na pytania dotyczące jej wagi. Zdradziła także, jaka dieta spowodowała, że cały czas gubi kilogramy.
Zobacz wideo

Julia Kamińska zyskała dużą popularność dzięki roli Uli Cieplak w serialu "Brzydula", gdzie na oczach widzów, tytułowa bohaterka przeszła spektakularną metamorfozę. Nie tylko serialowa postać zmieniła swój wizerunek. Sama Julia Kamińska również zmieniła się nie do poznania - schudła, a także zmieniła styl.

Julia Kamińska zdradziła, ile waży oraz jaką dietę stosuje 

Julia Kamińska nieustannie zaskakuje coraz szczuplejszą sylwetką. Spowodowało to, że fani zaczęli dopytywać aktorkę o jej sposoby na dbanie o figurę. Ostatnio, Julia Kamińska postanowiła odpowiedzieć fanom na pytania, które zadali jej na instagramowym profilu.  

Ile teraz ważysz? Jaki masz wzrost? Wyglądasz obłędnie! - zapytała jedna z obserwatorek aktorki.
Dziwnie się czuję, odpowiadając na to pytanie, ale trudno. Mam 172 cm, ważę 58 kg - odpowiedziała Julia.

Już kilka lat temu, Julia Kamińska opowiedziała w "Dzień dobry TVN", że jest wegetarianką. Okazuje się, że teraz postanowiła pójść o krok dalej i zrezygnowała nie tylko z mięsa, ale ze wszystkich produktów odzwierzęcych. 

Jak Pani dba o figurę - zapytała jedna z fanek Julii. 
Ostatnio idę w weganizm. Jem cały czas, a waga leci - zdradziła aktorka. 

Dieta Julii KamińskiejDieta Julii Kamińskiej https://www.instagram.com/_julia_kaminska_/

Dieta to jednak nie wszystko. Na Instagramie Julii Kamińskiej można zobaczyć, że aktorka również regularnie trenuje. Julia chętnie na swój instagramowy profil wrzuca fotki z treningów. Widać, że aktywność fizyczna sprawia jej ogromną radość. Jeszcze do niedawna, Julia ćwiczyła w klubie fitness Ewy Chodakowskiej, teraz częściej stawia na treningi EMS, które są coraz popularniejsze wśród gwiazd i pozwalają spalać mnóstwo kalorii w stosunkowo krótkim czasie. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.