Ewa Chodakowska oburzona kopiowaniem swoich działań

Ewa Chodakowska postanowiła na swoim Instagramie poruszyć temat kopiowania w internecie. Trenerka nie ukrywa, że to, co dzieje się w internecie, przyprawia ją o dreszcze. "Kopniak z półobrotu w nos każdej kserokopiarki" - napisała Ewa w obszernym poście.
Zobacz wideo

Ewa Chodakowska od niemal dekady pracuje konsekwentnie na swój sukces, a wszystko co tworzy jest efektem jej własnych pomysłów. Dzięki byciu sobą od początku kariery, trenerka zgromadziła na swoich portalach społecznościowych miliony fanów, którym pomaga zmieniać nie tylko ich sylwetki, ale także życia. Ewa jest dla swoich fanów autorytetem oraz mentorką, z czego regularnie korzysta, by otwierać ich oczy na pewne sprawy.

Ewa Chodakowska oburzona kopiowaniem w internecie

Ewa Chodakowska postanowiła na swoim Instagramie poruszyć temat, który w ostatnim czasie bardzo kłuje ją w oczy. Chodzi o kopiowanie działań przez inne osoby w internecie. Trenerka postanowiła zaapelować do swoich obserwatorów, by zamiast bezmyślnego kopiowania innych, zaczęli być po prostu sobą, gdyż dopiero taka postawa ma prawdziwą wartość.

- "Kopniak z półobrotu w nos każdej kserokopiarki! Słuchaj, bycie sobą i tylko sobą to super moc! Nie chciej być nikim innym! Przyglądam się temu co się dzieje w social mediach i truchleję... Kopia kopii. Jak już kopiujesz to podpisz, że się zainspirowałaś ;) Korona z głowy nie spadnie, chyba że dla korony to robisz. Kocham ludzi którzy mają pomysł na siebie, którzy mają swoje marzenia, którzy wiedzą kim są i czego chcą, a u podstawy ich działań, ich pracy, nie jest fejm i hajs, ale drugi człowiek! Natomiast bardzo nie lubię kiedy ktoś krok w krok depcze cudze pięty, dyszy za plecami, przywłaszcza sobie pomysły, wręcz zżyna materiał udając, że jest jego. Odcinam się od takich osób na amen!!! Nie chce mieć z kserokopiarkami nic wspólnego! Co innego się inspirować, a co innego kraść i palić głupa. Tu mogłabym napisać wiele, ale powiem tylko... Kochana, w dzisiejszym świecie można być tylko sobą! Inaczej jest się cudzą kopią...brrrrrr! (...) Kserokopią mówię nie! (wymyśl coś sama, jeśli chcesz podpisać ze to twoje)" - napisała Ewa Chodakowska na swoim Instagramie. 

 

Zgadzacie się z opinią trenerki dotyczącą kopiowania innych? 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.