Natalia Siwiec pozuje w bikini. Fanka: "Widać oznaki starzenia"

Natalia Siwiec podzieliła się na Instagramie zdjęciem w bikini, prosto z greckiej wyspy Mykonos. Oprócz jej idealnej sylwetki oraz pięknych widoków, internauci zwrócili uwagę na komentarz jednej z fanek. Nawet Natalia Siwiec, rozbawiona jej słowami, odpisała na komentarz.
Zobacz wideo

Nie da się ukryć, że Natalia Siwiec może pochwalić się jedną ze zgrabniejszych sylwetek w polskim show-biznesie, w czym nie przeszkodziła jej nawet ciąża. Niecałe dwa lata temu, modelka została mamą i w błyskawicznym tempie wróciła do wcześniejszej formy. Natalia jest dla wielu kobiet motywacją i często wypytywana jest o swoje sposoby na utrzymywanie tak szczupłej sylwetki. Kiedyś, modelka przyznała nawet, że chciałaby trochę przytyć, ale niestety ze względu na dużą aktywność, którą gwarantuje jej córeczka, wcale nie jest to takie proste. - "Ja chciałabym przytyć, ale przy małym dziecku to jest nierealne! Przy dziecku tyle się biega, tyle się nosi je na rękach. Mia mówi co chwilę "Opa, opa!". Muszę ją podnosić cały czas - powiedziała Natalia Siwiec w rozmowie z Dzień Dobry TVN. 

Oprócz dużej ilości ruchu, główny wpływ na kondycję Natalii ma jej zdrowa dieta. Jak sama przyznaje, z jadłospisu wykluczyła mięso, nie je żadnych fast-foodów, słodyczy oraz ograniczyła spożywanie makaronu. Dba natomiast o to, by w jej menu znalazły się zdrowe, jak najmniej przetworzone produkty oraz duże ilości awokado i jajek, które uwielbia. 

Natalia Siwiec pozuje w bikini. Fanka: "Widać oznaki starzenia"

Natalia Siwiec opublikowała na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje z urokliwym krajobrazem wyspy Mykonos w tle. Obserwatorzy modelki od razu zwrócili uwagę na jej zjawiskową figurę i niezwykle zgrabne nogi. - "Ekstra figura i opalenizna"; "Jak zwykle zjawiskowa!";  "Piękne ciało" - pisali w komentarzach. Największą uwagę jednak zwrócił na siebie komentarz jednej z obserwatorek, dotyczący starzenia się celebrytek. Słowa rozbawiły nie tylko internautów, ale przede wszystkim samą Natalię, która postanowiła opowiedzieć na komentarz pokazując, że ma do siebie dystans i poczucie humoru. 

- "Takiego czasu potrzebowałam przed burzą. Piękne miejsce.Przyjaciele.Dobre jedzenie.Książki.Muzyka" - napisała Natalia Siwiec w opisie zdjęcia.

Cieszy mnie, że u Was celebrytek też widać oznaki starzenia ;) u Ciebie na stopach - napisała jedna z obserwatorek.
Padłam! - odpowiedziała jej Natalia.
 
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.