Joanna Krupa pokazała, na jakie śniadania pozwala sobie w ciąży

Joanna Krupa wygląda w ciąży naprawdę kwitnąco. Modelka przez cały czas jest aktywna fizycznie oraz przestrzega zdrowej diety. Od czasu do czasu, Asia pozwala sobie na kulinarne przyjemności, co potwierdziła na ostatnim InstaStories. "Breakfast for the champions" - skomentowała swoje śniadanie.
Zobacz wideo

Joanna Krupa spodziewa się właśnie swojego pierwszego, długo wyczekiwanego dziecka, które ma pojawić się na świecie w okolicach października. Radosną nowinę ogłosiła podczas wywiadu w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN". - "Jak serduszko bije, to jest coś niesamowitego! Zrobiłam dwa testy ciążowe i wysłałam mu zdjęcie. A potem wysłałam mu coś jeszcze. Coś na zupełnie inny temat i on to w ogóle na początku przegapił. Potem się dziwił, że czemu wysłałam mu zdjęcie. Mogłam powiedzieć mu w domu. Najwyraźniej nie jestem zbytnio romantyczna' - powiedziała modelka. Od momentu potwierdzenia ciąży, Joanna Krupa chętnie dzieli się na Instagramie różnymi momentami z tego wyjątkowego czasu.

Joanna Krupa trenuje i dba o dietę w ciąży 

Zarówno przed ciążą oraz w trakcie ciąży, Joanna Krupa jest aktywna fizycznie i przykłada ogromną uwagę do swojej diety. Na Instagramie modelki możemy zobaczyć jej treningi na siłowni, a także zdrowe żywienie, którego pilnuje nawet podczas pracy na planie kolejnej edycji "Top Model".

- "Joasia jest bardzo świadomą i mądrą mamą. Była aktywna przed ciążą, więc wszystkie ćwiczenia wykonuje perfekcyjnie technicznie i doskonale zna swoje ciało. Musimy pamiętać o tym, że w trakcie ciąży, oprócz treningu, kluczowe jest zdrowe odżywianie. Na szczęście Joasia też ten aspekt ma perfekcyjnie opracowany" - powiedziała nam Edyta Litwiniuk, trenerka Joanny Krupy. 

Joanna Krupa pozwala sobie w ciąży na jedzeniowe przyjemności

Ostatnio, na swoim Instagramie, Joanna Krupa pokazała, że zdarza jej się odpuścić nieco dietę i pozwolić sobie na małe jedzeniowe grzeszki - oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Joasia wybrała się na śniadanie ze swoją koleżanką, a na InstStories pokazała, jakie danie zamówiły. Na stole znalazła się sałatka, naleśniki, tosty z malinami i cukrem pudrem oraz owsianka z owocami. Wszystko prezentowało się niezwykle apetycznie. - "Breakfast for the champions" - podsumowała śniadanie Joanna Krupa.

Joanna Krupa pokazała, na jakie śniadania pozwala sobie w ciążyJoanna Krupa pokazała, na jakie śniadania pozwala sobie w ciąży https://www.instagram.com/joannakrupa/

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.