Kasia Dziurska opowiedziała o swojej diecie i kulinarnych grzeszkach. Jak to możliwe, że tak wygląda?

Kasia Dziurska to jedna z tych kobiet w polskim show biznesie, która o figurę i kondycję dba niemalże restrykcyjnie. Jasno wyznaczone granice i cel do zrealizowania - tak można podsumować jej codzienne treningi. Jak jest jednak z dietą? Czy rzeczywiście jest ona tak bezkompromisowa i nie przewiduje jakichkolwiek odstępstw?
Zobacz wideo

Jak wygląda dieta Kasi Dziurskiej?

Kasia Dziurska w jednym z wywiadów wyznała, że cheat day’e zdarzają się nawet jej. Nie popada ze skrajności w skrajność i stara się łączyć zdrowe odżywianie z małymi przyjemnościami. Jeden dzień w tygodniu poświęca na małe odstępstwa od cotygodniowego planu żywienia. Na co dzień jednak niezwykle ważne jest dla niej to, co spożywa.

„Fajnie, że w knajpach można zjeść zdrowo, smacznie” - przyznaje trenerka.

Kasia dodaje także, że razem ze swoim narzeczonym, Emilianem Gankowskim, mają w Warszawie już kilka sprawdzonych lokali, które chętnie udzielają informacji na temat składu posiłków.

 

Trening to podstawa!

Kasia Dziurska i Emilian Gankowski nie zapominają jednak o regularnych treningach. To właśnie one stanowią dla nich bodziec do dalszego rozwijania się.

„Zdarza się nam, nawet na wakacjach, że wzajemnie motywujemy się i pilnujemy! Przypominamy sobie o zaległym posiłku albo niewykonanym treningu” - dodaje Kasia ze śmiechem.

Fit para chętnie dzieli się swoimi doświadczeniami. Popularna trenerka personalna bez zbędnego skrępowania dodaje także, że był czas, że oboje z Emilianem uwielbiali czekoladę.

Figura Dziurskiej zaskakuje i zachwyca. Można ją było podziwiać w ostatniej edycji programu „Dance, dance, dance”, w której wzięła udział z narzeczonym. Ich wysportowane sylwetki przykuwały uwagę widzów i przyprawiały o szybsze bicie serca.Taneczna para zajęła trzecie miejsce w programie, pomimo znacznie wyższych not ze strony wiernych fanów. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.